[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.3

CrossFit z Men's Health: WOD 7

MH CrossFit Workout of The Day nr 7: Musisz wykonywać tylko dwa oldskulowe ćwiczenia, by zbudować moc, dzięki której nie tylko łatwiej doskoczysz do obręczy kosza, ale też szybciej znokautujesz kolejnego przeciwnika. 

crossfit, wod 7 fot. Wojciech Małkowicz, Model: Paweł Czaplicki
Twój trening

Zrób 3 obwody. W pierwszym wykonaj po 21 powtórzeń obu ćwiczeń, w drugim po 15, a w trzecim po 9. Całość jak najszybciej.

REKLAMA

crossfit, wod 7 fot. Wojciech Małkowicz, Model: Paweł Czaplicki
Swing kettlebellem

Stań prosto w lekkim rozkroku. Złap kettlebell oburącz za uchwyt. Ugnij nogi w kolanach i pochyl się do przodu, by kettlebell przenieść między uda (1). Dynamicznym ruchem wyprostuj nogi oraz wypchnij mocno biodra w przód (2), by wykonać swing i przenieść kettlebell niemal nad głowę (3). Wróć do pozycji początkowej. Nie ciągnij kettlebella ramionami – całą moc generuj ruchem nóg i bioder. 

Wskazówki dodatkowe:

  • Ręce cały czas trzymaj proste: one są tym razem tylko dźwignią. Jeśli czujesz, że nie jesteś w stanie przenieść kettlebella wyżej niż na wysokość barków, nie rób tego – od razu wróć do pozycji startowej. Cały ruch wykonuj jak najszybciej. 
  • Kluczowym elementem tego ruchu jest mocne pchnięcie biodrami w przód – to dzięki niemu kettlebell niemal sam ucieka Ci z rąk. Pod żadnym pozorem nie ciągnij go ramionami. Celuj w odważnik o wadze 24 kilogramów. 
crossfit, wod 7 fot. Wojciech Małkowicz, Model: Paweł Czaplicki
Wskoki na skrzynię

Stań prosto przodem do skrzyni sięgającej Twoich kolan. Ugnij odrobinę nogi w kolanach oraz wypchnij biodra w tył, by przyjąć pozycję startową (1). Wskocz na skrzynię, wyląduj na lekko ugiętych nogach i wyprostuj sylwetkę, by uznać powtórzenie za wykonane (2). Zeskocz do pozycji startowej. 

MH 09/2013

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij