[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

CrossFit z Men's Health: WOD 3

MH CrossFit Workout of The Day nr 3: Trening przypomina trochę muzykę punk. Krótkie, intensywne riffy (w tym wypadku: ćwiczenia) składają się na całość, która daje ogromnego kopa. Oto 3 ruchy, których kombinacja wyciśnie z Ciebie ostatnią kroplę potu. 

crossfit, wod 3 Wojciech Małkowicz, Model: Paweł Czaplicki
Twój trening

Krokodylki 10 x / Przysiady 20 x / Pompki 30 x / Przysiady 20 x / Krokodylki 10 x.

Całość wykonaj błyskawicznie. 

REKLAMA

crossfit, wod 3 Wojciech Małkowicz, Model: Paweł Czaplicki
Pompki

Przyjmij pozycję do pompki, ręce rozstawiając szerzej niż barki. Napnij mocno mięśnie korpusu, by zapobiec opadaniu bioder. Ciało trzymaj w linii prostej od głowy po kostki (1). Zginając ręce w łokciach, obniż pozycję, aż klatką niemal dotkniesz podłogi (2). Zatrzymaj na chwilę ruch, po czym dynamicznie wróć do startu.

crossfit, wod 3 Wojciech Małkowicz, Model: Paweł Czaplicki
Przysiady

Stań prosto, stopy rozstawiając na szerokość barków. Ręce trzymaj wzdłuż tułowia (1). Wypchnij biodra w tył i obniż pozycję, aż Twoje uda będą co najmniej równolegle do podłoża. Ręce wyprostuj przed siebie (2). Zatrzymaj na chwilę ruch, po czym jak najszybciej wróć do pozycji początkowej. 

Wskazówki dodatkowe:

  • Patrz cały czas przed siebie. Możesz delikatnie odchylić głowę do tyłu – łatwiej będzie Ci wówczas utrzymać proste plecy (z naturalnym wcięciem w odcinku lędźwiowym). 
  • Podczas przysiadu wykonuj dynamiczny wymach rękoma w przód, by stabilizować sylwetkę. Napinaj też mocno mięśnie korpusu, a nie stracisz równowagi.  
  • Stopy rozstaw odrobinę szerzej niż na szerokość barków i dbaj o to, by nie odrywać ich od podłoża podczas trwania całego ruchu. Palce możesz skierować delikatnie "na zewnątrz". 
  • Obniżanie pozycji rozpocznij wypchnięciem bioder w tył. Dopiero teraz zacznij uginać kolana, szczególną uwagę przywiązując do tego, by nie wykroczyć nimi poza linię palców. 
crossfit, wod 3 Wojciech Małkowicz, Model: Paweł Czaplicki
Krokodylki (Burpees)

Stań prosto, stopy rozstawiając na szerokość barków (1). Zejdź do głębokiego przysiadu, po czym oprzyj dłonie na podłożu (2). Wyrzuć nogi w tył, by przyjąć pozycję do pompki (3). Zginając ręce w łokciach, zrób pompkę (4), po czym przyciągnij z powrotem dynamicznym ruchem kolana do klatki i wybij się do przysiadu (5), z którego wyskocz, odrywając się co najmniej kilkanaście centymetrów od podłoża. Klaśnij dłońmi w górze (6), wyląduj na lekko ugiętych nogach i przejdź do następnego powtórzenia. 

MH 05/2013

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij