[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Błyskawiczny trening FBW z hantlami

Nie masz czasu na trening, ale masz parę hantli. W takim razie: masz czas na trening. Jak? Ekspresowa sesja, która składa się tylko z jednego ćwiczenia angażującego kolejno wszystkie główne partie mięśni. Sprawdź ten ruch i zaskocz swoje mięśnie na nowo.  

Mięśnie od teraz: błyskawiczny trening z hantlami fot. alessandro guerriero 2015/shutterstock
Umówmy się: czasami po prostu nie mamy ochoty na długi trening. Ba, czasami nie mamy ochoty na trening w ogóle. Jakoś się do niego zmuszamy, jednak już po kilku pierwszych powtórzeniach wiemy, że nic z tego nie będzie. Tłumaczymy sobie to wszystko oczywiście chronicznym niedoczasem. Sytuacja, zdawałoby się, patowa.

A jednak jest światełko w tunelu: ekspresowa sesja, która składa się tylko z jednego ćwiczenia angażującego kolejno wszystkie główne partie mięśni. Jeśli masz w domu parę hantli, nie musisz nawet nigdzie wychodzić. Po krótkiej rozgrzewce złap je i padnij na podłogę. Po 10 minutach będziesz mógł wrócić na kanapę z myślą: A jednak mi się udało.

REKLAMA

REKLAMA

rozgrzewka hantle fot. Beth Bischoff
Krok 1

Przyjmij pozycję do pompki, opierając się na dwóch hantlach. Rozstaw szeroko stopy.

REKLAMA

rozgrzewka hantle fot. Beth Bischoff
Obniż maksymalnie pozycję, zatrzymaj się na 2 sekundy i wróć do pozycji początkowej. 

REKLAMA

REKLAMA

rozgrzewka hantle fot. Beth Bischoff
Powtórz ruch lewą ręką.

REKLAMA

REKLAMA

rozgrzewka hantle fot. Beth Bischoff
Dostaw teraz najpierw prawą, a następnie lewą nogę. Zrób 3 takie powtórzenia. Napinaj mocno mięśnie korpusu, by zapobiec opadaniu bioder. Przyciągnij teraz dynamicznym ruchem stopy w stronę hantli.

REKLAMA

REKLAMA

rozgrzewka hantle fot. Beth Bischoff
Wyskocz w górę. To jedno pełne powtórzenie. Rób 2-3 serie po 5-10 powtórzeń, gdy na standardowy trening nie znajdziesz czasu. Odpoczywaj 120 sekund między seriami.

MH 07/2014

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij