[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.3

Black Sails ("Piraci"): trening początkującego i pirata-eksperta [Wideo]

Aktorzy mieli wyglądać jak rozbójnicy. Musieli więc zmierzyć się z najgorszym. Oto piracki trening. Czas palić tłuszcz i rabować marzenia.

Piraci Braterstwo krwi wykuwa się setkami powtórzeń. (fot. Sean Laurenz)

Zobacz też: Black Sails: serialowi "Piraci" o przygotowaniach do zdjęć

Najpierw zrób rozgrzewkę opisaną w boksie. Potem przejdź do wykonywania obwodu składającego się z trzech ćwiczeń. Odpocznij 1 minutę i powtórz całość 10 razy. Na koniec zmierz się z finiszerem. Możemy cię zapewnić, że po wszystkim będziesz wyczerpany, ale szczęśliwy.   

Debiut

Na dobry start

Rozgrzewka

Wiosłowanie przez 5 minut (500 metrów w tempie 2:30) albo bieg.

Finiszer

Przebiegnij 1 km tak szybko, jak możesz.

REKLAMA

REKLAMA

 

 

1. Podciągnięcia w podporze - 15 powtórzeń

Zawieś drążek na wysokości pasa. Złap go nachwytem. Wyrzuć nogi w przód, oprzyj pięty na podłożu. Zbliż klatkę piersiową do sztangi, po czym powoli się opuść. To 1 powtórzenie.

REKLAMA

 

 

2. Pompki na ławeczce - 10 powtórzeń

Oprzyj się o ławkę, ręce rozstawiając na szerokość barków. Trzymaj proste plecy i nie pozwalaj opaść biodrom. Zginając łokcie, obniż pozycję. Gdy Twoja klatka będzie 5 cm od ławki, wróć do pozycji startowej.

REKLAMA

REKLAMA

 

 

3. Przysiad z asekuracją - 10 powtórzeń

Ustaw ławeczkę za swoimi plecami. Stań prosto, ręce wysuń przed siebie. Wypchnij do tyłu biodra i ugnij kolana, aż pośladki zetkną się z ławką. Nie siadaj na niej, tylko wróć do startu.

REKLAMA

Rozwój

Dla ekspertów

Rozgrzewka

Wiosłowanie przez 10 minut (500 metrów w tempie 2:10) albo bieg.

Finiszer

Przebiegnij 2 km tak szybko, jak możesz.

 

 

1. Podciągnięcia na drążku - 10 powtórzeń

Złap drążek podchwytem, szeroko. Zacznij, mając całkowicie wyprostowane ręce. Podciągnij się, a następnie powoli opuść do startu.

REKLAMA

REKLAMA

 

 

2. Pompki tricepsowe - 15 powtórzeń

Ręce rozstaw na szerokość barków. Twoje ciało od pięt do głowy powinno tworzyć linię prostą. Ugnij ręce w łokciach, prowadząc łokcie jak najbliżej tułowia, aż Twoja klatka znajdzie się tuż nad podłogą. Wróć do startu.

 

REKLAMA

 

 

3. Przysiad - 15 powtórzeń

Złap hantle chwytem młotkowym. Zacznij ruch, wypychając w tył biodra. Plecy trzymaj prosto. Staraj się, aby kolana nie przekroczyły linii palców u stóp.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij