[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Bieganie - nowy sposób na życiówkę!

Chcesz bez wysiłku poprawić swój czas na 5 kilometrów o prawie półtorej minuty? Nic trudnego! Wystarczy, że skorzystasz z okładów chłodzących.  

bieganie, buty fot. Shutterstock
Możesz się katować dodatkowym treningiem, robić interwały albo... skorzystać ze sposobu odkrytego przez brytyjskich naukowców. Gdy jest gorąco i duszno, poprawisz czas na 5000 metrów, jeśli przez 30 minut przed startem będziesz chłodził mięśnie ud.

"Wstępne schłodzenie może powstrzymać negatywne efekty przegrzania organizmu, przez co zawodnicy biegną szybciej, szczególnie na ostatnim kilometrze" – wyjaśnia Carla Randall, autorka badań. Możesz próbować chłodzić uda za pomocą lodu w workach, ale zdecydowanie łatwiej będzie, jeśli kupisz kompres żelowy w internecie. Ceny zaczynają się już od 10 złotych. 

MH 09/2015

REKLAMA

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij