[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.5

Arnold Schwarzenegger kręci nowego Terminatora!

Były gubernator Kalifornii własnie ogłosił, że jest w trakcie prac na szóstą odsłoną serii o wyjątkowo ludzkim robocie ze smykałką do niszczenia wszystkiego dookoła. Aktor, który skończył wczoraj 71 lat, znów pojawi się na wielkim ekranie!

Skąd całe zamieszanie? Nie najmłodszy już aktor opublikował w weekend wideo, tłumacząc, że nie mógł uczestniczyć w Climate Action Pacific Partnership (CAPP) z powodu kręcenia właśnie kolejnej odsłony Terminatora.

Całość jego wypowiedzi możecie prześledzić tutaj: 

REKLAMA

Z kolei na innym filmiku udostępnionym na oficjalnym koncie aktora na Instagramie widać, że pomimo marcowej operacji serca nadal jest w świetnej formie i nie zamierza sobie odpuszczać.

 

Second workout of the day! The surgery comeback is all about reps, reps, reps.

Post udostępniony przez Arnold Schwarzenegger (@schwarzenegger)

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij