[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Wieprzowina: kompendium wiedzy

Nikt nie lubi, jak podkłada mu się świnię. W tym jedynym przypadku musisz nam jednak wybaczyć, bo podłożona świnia zadba o Twoją formę i stan zdrowia. Czytaj i ucz się. 

Wieprzowina fot. shutterstock.com
Mój kumpel cholesterol: boczek

Nie cieszy się najlepszą sławą, choć dietetycy go bronią. 2/3 wszystkich tłuszczów jest bowiem dobra dla naszego serca, a te jednonienasycone - których ma pełno - dbają o właściwą równowagę między dobrym i złym cholesterolem. Nie wolno jednak z nim szaleć: już 100 g wypełnia normę dziennego zapotrzebowania na tłuszcze nasycone.

Sen dziecioroba: nerki

Wystarczy zjeść jedną, podsmażoną na patelni, by mieć z głowy całodzienne zapotrzebowanie organizmu na selen. Nie, nie jest to brat Seleny Gomez, tylko pierwiastek, który zapewnia nam życiowe funkcje reprodukcyjne. Plemniki dostają po nim kopa, robią się silniejsze, bardziej ruchliwe i pałają żądzą zapłodnienia. Jeżeli masz takie plany, nie wahaj się spróbować. 

REKLAMA

1 2 3
STRONA 1 z 3

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij