[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.7

Tłuste ryby i 3 inne sposoby na szybsze spalanie tłuszczu

Postaw na tłuste ryby, które pomogą Ci pozbyć się tłuszczu. To brzmi paradoksalnie, ale w tej sprawie nie ma żadnych haczyków.

ryba fot. Shutterstock
Przegląd badań wykonany przez naukowców ze Szwajcarii i RPA pokazuje, że ludzie regularnie jedzący ryby lub codziennie przyjmujący suplementy z olejem rybnym skuteczniej walczą z balastem. W ciągu 3 miesięcy schudli o pół kilograma więcej niż ci, którzy o nich nie pamiętali.

Udało im się również o 0,5 punktu procentowego mocniej zredukować poziom tkanki tłuszczowej. Autorka badania, dr Nicole Bender, uważa, że ryby pomagają przyspieszyć odchudzanie dzięki zawartości kwasów tłuszczowych omega-3, które mają właściwości przeciwzapalne.

2-3 razy w tygodniu powinieneś jeść morskie ryby, takie jak makrela, śledź czy łosoś, żeby przyspieszyć spalanie tłuszczu.

Oglądaj powoli

65% kalorii więcej lądowało w żołądkach osób oglądających trzymające w napięciu filmy akcji, w porównaniu do tych, którzy wybrali spokojniejsze programy telewizyjne - wynika z obserwacji przeprowadzonych na Cornell University.

REKLAMA

REKLAMA

orzechy, migdały fot. shutterstock.com
Zmasowany atak

Amerykańscy badacze przeanalizowali zwyczaje treningowe 10 500 facetów po czterdziestce. Okazało się, że ci, którzy ćwiczyli siłowo, mieli mniejszy obwód w pasie niż ci, którzy stawiali bardziej na trening o charakterze aerobowym. Najlepsze efekty przynosiło zaś łączenie obu rodzajów ćwiczeń.

Migdały rządzą

Migdały lepsze od muffinów - wielkie odkrycie, powiecie. My jednak uważamy za wartą uwagi informację, że wystarczy zamienić węglowodanową przekąskę na garść migdałów, żeby - bez żadnych innych zmian - zmniejszyć obwód w pasie.

Diety obserwowanych przez naukowców z Penn State University otyłych ludzi były ułożone w celu obniżenia poziomu cholesterolu i różniły się tylko tym, że część zamiast bananowego muffina jadła 40 g migdałów. Obie przekąski zawierały dokładnie tę samą ilość kalorii.

I to grupa z migdałami znacząco obniżyła ilość niebezpiecznego tłuszczu brzusznego. W pakiecie dostała też obniżenie cholesterolu LDL i ogólnego.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij