[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Stek z polędwicy - coś dla faceta

W MH jesteśmy zwolennikami spalania tłuszczu w... smaczny sposób. Tym razem żadnej roszponki, selera i innych rzeczy, po których zjedzeniu człowiek robi się jeszcze bardziej głodny niż przed. Kawałek solidnego steku przywróci dobry humor facetowi na diecie.

stek z polędwicy fot. Dan Matthews
Składniki:

REKLAMA
 • Ok. 120 g polędwicy
 • Oliwa, pieprz grubo mielony
 • Sos Worcester
 • Pieczony ziemniak
 • Młoda marchewka
 • Ocet balsamico
 • Cukier

Wartości odżywcze

 • 352,5 kcal
 • 67 g białko
 • 55 g węglowodany
 • 4 g tłuszcze

1. Posmaruj mięso oliwą wymieszaną z sosem Worcester, posyp pieprzem. Smaż 3 minuty z każdej strony, a następnie odstaw, żeby "doszedł".

2. Ziemniak musi być wcześniej upieczony, inaczej nie zmieścisz się w tych 16 minutach. Po prostu wcześniej zawiń duży ziemniak w folię i piecz ok. 1 godz., a potem podgrzej.

3. Marchewkę dokładnie umyj i utrzyj albo pokrój w plasterki. Wyłóż na miseczkę. Dodaj szczyptę soli i parę kropel octu balsamicznego. Wszystko gotowe.

Czas: 16 minut

Inne opcje:

1. Szybki kurczak

Filet z kurczaka, garść warzyw z mrożonki "warzywa na patelnię", sos sojowy, sos Worcester

Posmaruj mięso odrobiną sosu sojowego i sosu Worcester. Usmaż na oleju osobno mięso i warzywa.

2. Sałatka z krewetek

Krewetki, makaron ryżowy, szczypior, ½ czerwonej cebuli, kolendra, sos sojowy

Usmaż krewetki, makaron zalej wrzątkiem na 5 minut. Odcedź, pokrój szczypior, kolendrę i cebulę. Zmieszaj.

3. Stek z brązowym ryżem

Stek (ok. 100 g), zielona papryka, sos sojowy, brązowy ryż

Potnij mięso i paprykę na paski, dopraw sojowym sosem i usmaż. Podawaj z brązowym ryżem.

MH Dieta 2014

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij