[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.9

Spalanie tłuszczu podczas snu, czyli przepis na koktajl mocy

Jaki cudowny środek na odchudzanie działa, kiedy śpisz?

koktajl ananas i banan
Praca nad utratą kilogramów może Ci spokojnie zająć prawie cały dzień. Od wczesnych godzin porannych, kiedy to usiłujesz pierwszy dopaść wioślarza na siłowni, żeby spalić wczorajszą kolację u znajomych. W ciągu dnia musisz zjeść zawartość "odchudzających" pudełek, potem na rower (500 kcal/h) i do domu. Ciągle coś, aż do położenia się do łóżka, kiedy wreszcie możesz odsapnąć. Ale jeżeli czasem przychodzi Ci do głowy, że leżenie plackiem podczas snu nie pomaga spalać kalorii, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość.

Jak czytamy w raporcie opublikowanym w magazynie „Oxidative Medicine and Cellular Longevity”, zestaw banan + ananas (może być w postaci koktajlu), skonsumowany na godzinę przed snem, pomoże Ci spalić dodatkowe 3 kg tłuszczu w ciągu jednego miesiąca. Takie odkrycia szanujemy. Ty sobie śpisz, a w Twoim organizmie praca nad sylwetką wre. I śpisz w dodatku wyjątkowo dobrze, bo jak się okazuje, kombinacja składników odżywczych zawarta w ananasie i bananie podnosi poziom hormonu snu – melatoniny – o 266%. Wystarczająco, żeby zneutralizować wpływ stresu w pracy czy niebieskiego światła z ekranu w smartfonie.

Wzrost poziomu melatoniny oprócz tego, że przenosi Cię gładko w krainę marzeń, aktywuje również brązowy tłuszcz w organizmie, który wpływa na poprawę metabolizmu. Czyli jeden koktajl przed snem i budzisz się wypoczęty i szczuplejszy. Nasza propozycja: do banana i ananasa dodaj miarkę ulubionego białka. Takie combo to rasowy spalacz tłuszczu i budulec dla mięśni w jednym. No i ten smak, petarda!

Po więcej pysznych i zdrowych połączeń zajrzyj na: Przepisy na koktajle: na masę, kaca, podniesienie odporności i inne.

REKLAMA

Komentarze

 (4)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij