Smart suplementacja to męska rzecz

Mężczyźni coraz świadomiej podchodzą do potrzeb swojego organizmu. W ich naturze leży jednak pragmatyzm - nie wystarczą piękne słówka i obietnice, oczekują konkretnych, potwierdzonych rezultatów. Na jakie suplementy warto więc zwrócić uwagę?

sundose° sundose°

TO BARDZO SMART!

Nowe technologie otworzyły drogę do ulepszenia wielu dziedzin życia, także suplementacji. Marka sundose° jako pierwsza na świecie wprowadziła na rynek pojęcie smart°suplementu - suplementu, który „uczy się” i dostosowuje do indywidualnych potrzeb każdego organizmu.

NAJPIERW CELUJESZ, POTEM PERSONALIZUJESZ

W filozofii smart°suplementu sundose° suplementacja to proces: najpierw wybieramy sobie jeden cel zdrowotny i odpowiadającą mu Formułę nakierowaną na cel. Pozwoli ona szybko osiągnąć oczekiwane rezultaty, działając na objawy. Następnie, dzięki funkcji „Przyłóż i Personalizuj”, stopniowo zaczynamy ulepszać skład formuły - aby zadziałać u źródła objawów i zlikwidować ich przyczynę.

sundose°sundose°

JAKI CEL WYBIERASZ?

Gdy myślimy o specyficznych potrzebach męskiego organizmu, warto zwrócić uwagę na dwie Formuły nakierowane na cel: His Daily Longevity° oraz Daily Boost°.

His Daily Longevity° wykorzystuje innowacyjne podejście polegające na użyciu składników aktywujących tak zwane  „białka długowieczności” - sirtuiny. Występujące w naszych organizmach sirtuiny są zaangażowane w szereg złożonych procesów związanych z proliferacją, naprawą DNA i przeżyciem komórek, a ich aktywacja usprawnia działanie przeciwstarzeniowe. Formuła His Daily Longevity może wspomóc też wzmocnienie naturalnej odporności, prawidłową pracę serca, czy wesprzeć kontrolę masy ciała. Ta formuła to nie tyle fontanna młodości, tylko istny wulkan witalności.


Daily Boost° to propozycja dla mężczyzn, którzy chcą prowadzić aktywny styl życia bez żadnych kompromisów. Specjalnie dobrane składniki o naukowo potwierdzonym działaniu sprawiają, że ciało i duch mają więcej energii i siły do działania. Daily Boost° może wspomóc też przeciwdziałanie zmęczeniu, poprawę pamięci i koncentracji, czy zwiększenie produktywności i poziomu energii na cały dzień - ciągle utrzymując jej zrównoważony poziom, bez nagłych spadków czy uczucia niepokoju. To formuła, która pozwoli działać na pełnych obrotach.

DO CELU, GOTOWI - SMART!

Marka sundose° przygotowała aż 10 Formuł nakierowanych na cel - każda z nich to strzał w dziesiątkę dla wszystkich zaczynających przygodę z suplementacją. Funkcja „Przyłóż i Personalizuj”, dzięki stałemu wsparciu dietetyka, pozwala na bieżąco analizować wyniki, uwzględniać indywidualne uwarunkowania i dopasowywać skład pod potrzeby naszych organizmów, prowadząc nas do stworzenia najlepszego suplementu pod słońcem.

Zobacz również: