[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Rich Froning o diecie: 4 produkty mistrza

Nie zaszkodzi, jeśli uwzględnisz je w swojej diecie. W końcu chcesz wypracować formę Froninga, prawda?

Rich Froning fot. Edu Garcia

Łosoś

Doskonałe źródło kwasów tłuszczowych omega-3. I miła odmiana od kurczaka czy steków. Doskonały do grillowania, smażenia, wędzenia i gotowania na parze. Na surowo? Również świetny w sushi albo tatarze. Łosoś wymiata w każdym wydaniu.

Awokado

Dla Azteków awokado to drzewo, na którym... rosną jądra. Dla nas owoc, który zawiera mnóstwo magnezu, potasu i witamin B, K i E. Fakt: Jest bogate w tłuszcze, ale te dobre, które pomagają między innymi chronić układ sercowo-naczyniowy. Warte każdej kalorii. Czy wspominaliśmy, że można zrobić z niego nieziemskie guacamole?

Słodki ziemniak

Potrzebujesz sił na ciężki WOD? Wybierz batata. Zawiera dużo witaminy B, która pomaga odzyskać energię z innych produktów. Poza tym to bardzo dobrej jakości węglowodany, które wspomogą uzupełnianie zapasów glikogenu po treningu. W pakiecie witamina A. Słodko.

Brokuły

Naukowcy są zgodni od lat: brokuł to warzywna petarda. Zielone różyczki zawierają kwas foliowy i beta-karoten. Zawarte w brokułach substancje hamują rozwój komórek nowotworowych, obniżają cholesterol i dostarczają mnóstwa witamin. Najlepiej gotuj na parze, żeby nie traciły wartości odżywczych.

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij