[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.8

Przepisy na zdrowe drinki MH: energia i wzrok

Zmiksuj jeden z tych zatwierdzonych przez MH drinków, a imprezując, jednocześnie podkręcisz swoją formę. 

Zdrowe drinki MH Nawet na imprezie możesz pamietać o swojej formie i zdrowiu.

Drink MH: Generator

Świetny na ukojenie żołądka i doładowanie energią – da Ci siłę, by wyjść z domu, gdy wcale nie masz na to ochoty.

Imbir może stać się magicznym składnikiem w Twoim domowym barku. Problem z alkoholem jest między innymi taki, że gdy pijesz go za dużo, podrażnia Twój układ pokarmowy. A imbir jest lekarstwem, którego Ci potrzeba. Już sam jego zapach postawi Cię na nogi. Ten pokręcony korzeń uspokaja wzburzone kwasy żołądkowe i poprawia apetyt – jego działanie sprawdził niejeden żeglarz cierpiący na chorobę morską. Co wcale nie oznacza, że rano masz oczyścić dom z zapasu Alka-Seltzer.

Składniki:

 • 50 ml ciemnego rumu
 • sok z 1/4 limonki
 • kilka kropli wódki Angostura
 • piwo imbirowe
 • ćwiartka limonki do ozdoby

Przyrządzanie:

Wrzuć lód do wysokiej szklanki i zalej go rumem. Dodaj wódkę i zalej piwem imbirowym. Dodaj sok z limonki, ozdób szklankę.  

Drink MH: Sokole oko

Nie tylko świetnie działa na oczy, ale pomoże też uchronić Cię przed zawałem.

Z badań przeprowadzonych na Harvard University wynika, że witamina C zawarta w marchwi i sokach cytrusowych może obniżyć ryzyko zawału nawet o 25%. Ale to właśnie sok z marchwi jest tu gwiazdą. Jego ilość, którą znajdziesz w tym drinku, nie tylko dostarczy Ci trzykrotną dzienną dawkę witaminy A, ale jest też świetnym źródłem beta-karotenu. Zdaniem naukowców z Wisconsin University jest on świetny dla Twojego wzroku. Więc nawet jeśli wypijesz o jednego drinka za dużo, nie wylądujesz w łóżku z niezbyt urodziwą kobietą.

Składniki: 

 • 30 ml tequili
 • 75 ml świeżego soku z marchwi (najlepiej jednodniowego)
 • 20 ml soku z różowego grejpfruta
 • 10 ml soku z limonki
 • 20 ml syropu z trzciny cukrowej
 • 10 ml soku z aloesu (kupisz w aptece)

Przyrządzanie:

Do wysokiej szklanki wrzuć kilka kostek lodu i wlej wszystkie składniki. Wymieszaj, ozdób szklankę plastrem grejpfruta. 

REKLAMA
 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij