[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.6

Przepis na gorący kubek według MH

Zalewany wrzątkiem proch? Plastikowe nudle wątpliwej jakości? Zapomnij o daniach instant ze sklepu. Ten gorący kubek zawiera wyłącznie to, czego potrzebuje Twój organizm. Żadnych niepotrzebnych dodatków. Poświęć 5 minut i ciesz się smakiem. Podziękujesz nam później.

Przepis na gorący kubek według MH fot. Dan Matthews
Składniki:

  • pierś z kurczaka
  • kasza kuskus
  • bulion (np. wegetariański firmy Drobdar, możesz też zrobić własny)
  • niskosodowy sos sojowy
  • kukurydza i groszek (garść)
  • zmiażdżony czosnek

1. Zrób to sam

Kupne jedzenie, które możesz błyskawicznie przyrządzić, przeważnie napchane jest wzmacniaczami smaku i innymi chemicznymi dodatkami. Nie musisz go jeść – przygotuj w domu bazę, a w pracy będziesz musiał jedynie włączyć czajnik. 

2. Szczypta smaku

Na spód pojemnika wsyp kaszę kuskus, na nią połóż warzywa, a na wierzch uprzednio przygotowaną pierś z kurczaka (możesz ją np. zgrillować lub ugotować na parze). Jeśli chcesz, możesz doprawić danie czosnkiem. 

3. Wymieszaj płyny

W pracy rozpuść trochę bulionu z sosem sojowym we wrzątku (potrzebujesz tyle wody, żeby zakryła kuskus), zalej pojemnik z jedzeniem i odstaw pod przykryciem na 5 minut. Wymieszaj całość widelcem i gotowe! 

Taki gorący kubek MH zawiera:

REKLAMA

  • 39 g protein
  • 580 kalorii
  • 5 g tłuszczu

MH 05/2014

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij