[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.4

Produkty spożywcze: to jedz rzadko lub nigdy

Wszyscy wiedzą, że fast foody są niezdrowe. Istnieje jednak cała gama produktów, które na pierwszy rzut oka wydają się naprawdę OK. MH je prześwietla.

Ziemniaki

Jedz raz w tygodniu

1 porcja pomidorów lub keczupu

Dzięki dużej zawartości likopenu zredukują ryzyko raka prostaty, na które narażony jest każdy facet. Ale większość czerwonych i pomarańczowych warzyw i owoców przebija je pod względem ilości cennych witamin i minerałów.   

Płatki śniadaniowe

Są dobrym źródłem energii, ale duża zawartość cukru i sodu, szczególnie w tych dla dzieci, sprawia, że przegrywają rywalizację z muesli i płatkami owsianymi.  

Biały chleb i makarony z białej mąki

Nawet 80% cennych minerałów znajdujących się w ziarnach zbóż, z których je zrobiono, jest tracona podczas procesu produkcji.  

Ziemniaki

Pełne witaminy C, są solidnym źródłem energii, która przyda Ci się podczas treningu. Ale ponieważ mają dużo skrobi (czyli węglowodanów), nie jedz ich zbyt dużo.  

Czekolada

Stymuluje produkcję neuroprzekaźnika dopaminy, nazywanego hormonem szczęścia. Dzięki niej poprawią się Twój nastrój i samoocena, a doznania podczas seksu będą jeszcze przyjemniejsze. Ale, niestety, ma sporo kalorii, więc jedz ją z umiarem.  

Garść orzechów brazylijskich

Całkiem przyzwoita ilość magnezu, który wzmacnia kości, oraz nieco białka, które przyda się mięśniom.  

Mała paczka orzeszków ziemnych

Każdy orzeszek zawiera białko, jednonienasycone tłuszcze i antyoksydanty. Kupuj orzeszki prażone bez soli.

Jedz raz w miesiącu albo nigdy

Napoje gazowane

Ogromna większość z nich zawiera kwas fosforowy (ukryty na etykiecie pod nazwą regulator kwasowości), który wypłukuje wapń z zębów i kości, osłabiając je.

Jedzenie typu fast food

Co najmniej potrójny dietetyczny grzech. Hamburgery, pizza, panierowane mięso przesycone są tłuszczami (m.in. szkodliwymi tłuszczami trans). Frytki smażone są na słabej jakości, często spalonym oleju. Z kolei słodkie koktajle i gazowane napoje to wysokokaloryczne dodatki, napakowane rafinowanym cukrem.

Espresso

Kawa przed treningiem? Jasne, bo doda Ci energii. Ale tak duża dawka kofeiny może powodować anomalie w produkcji i składzie spermy.  

Cukier

Dostarcza energii, ale jednocześnie nieładnie pogrywa z poziomem cukru we krwi. Ponadto zwiększa ryzyko próchnicy zębów, powoduje huśtawkę nastrojów i napady lęku oraz otyłość i cukrzycę.  

Wyroby cukiernicze: pączki, drożdżówki itd.

Robi się je z białej mąki, wody, cukru i tłuszczu. Brak jakichkolwiek powodów, aby nazwać je zdrowymi przekąskami. 

REKLAMA

Komentarze

 (6)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij