[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ
5976OCEŃ
3.8

Plażowa sylwetka: trening i dieta na lato

Nadciąga najbardziej niezawodny motywator treningowy - sezon plażowy. Oprócz dobrego planu ćwiczeń potrzebujesz też mądrze dobranego paliwa, by Twój wysiłek przyniósł zamierzony efekt. Zobacz, jak może wyglądać zdrowe, smaczne i energetyczne menu dla Twoich mięśni.

Plażowa sylwetka: trening i dieta na lato, facet na plaży fot. Luna Vandoorne 2015/shutterstock
Twój plan

Nie musisz wcale trenować dokładnie tak, jak to rozpisaliśmy. Dopasuj dzień treningowy do swoich potrzeb i próbuj jeść według jego zasad. Jeśli więc koncentrujesz się na treningu siłowym, jedz wg menu z poniedziałku. Jeśli budujesz kondycję - z wtorku. Albo wybieraj przed i potreningowe posiłki w zależności od swojego programu. Dzięki temu będziesz miał energię każdego dnia niezależnie od tego, czy trenujesz do maratonu, czy do konkursu Mister Plaży.

REKLAMA

1 2 3 ... 8
STRONA 1 z 8

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij