[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Patenty na spalanie tłuszczu [News MH]

Wciąż podrzucamy Ci nowe przepisy na dania, które pomogą Ci schudnąć. Ale oprócz tego warto przyswoić sobie zasady, które przekształcą zrzucanie wagi w nawyk. Spalaj kalorie - nie katuj się. Jedz mądrze - nie głoduj. To nasze postulaty w walce o nową sylwetkę.

spalanie tłuszczu, dieta, chili

Uważaj na ukryty cukier

Nawet 18 łyżeczek cukru możesz zjadać dziennie w różnych produktach, kompletnie nie zdając sobie z tego sprawy. To aż 360 pustych kilokalorii.

90 minut

Nie ćwicz wcześniej niż 90 minut po jedzeniu, bo z uwagi na podwyższony poziom insuliny (hormonu odpowiedzialnego za magazynowanie tłuszczu) będziesz spalać głównie mięśnie ("The American Journal of Clinical Nutrition"). 

REKLAMA

Jeżeli lubisz chili, dodawaj je do wszystkiego

Jak informują specjaliści dietetycy w "Journal of Obesity", dosypywanie tej piekielnej przyprawy do dań pomaga ograniczyć ilość przyswajanych kalorii aż o 28%.

Przeczytaj też: 24 naukowe patenty na spalanie tłuszczu

Jeżeli nie lubisz chili, mimo to jedz

Nie cierpisz, jak Cię pali w język? To jeszcze lepiej. Badania wskazują, że ludzie, którzy jedzą chili sporadycznie, odnoszą jeszcze większe korzyści z jedzenia chili – informują naukowcy z Purdue University. 

Dbaj, aby zawsze w domu mieć oliwę

Bo unikanie oliwy z oliwek sprawia, że Twoje szanse na otyłość rosną dwukrotnie – czytamy w "European Journal of Clinical Nutrition".

Pamiętaj o wodzie

Zawsze miej pod ręką butelkę wody mineralnej. Jak dowodzą badania, 500 ml wody dziennie pomoże spalić o 100 kcal więcej. 

Wróć do 3 dań dziennie

Na szczęście mądrzy profesorowie od zdrowego żywienia już nas nie dręczą zaleceniem, żeby jeść pięć razy dziennie. Ostatnie doniesienia z badań na University of Missouri sugerują, że trzy posiłki to zupełnie wystarczająca ilość dla tych, którzy chcą kontrolować wagę.

Jesz? Nie oglądaj telewizji

Staraj się nie rozpraszać podczas jedzenia. Okazuje się, że włączając TV podczas posiłku, zjadamy o 10% więcej. Procent ten rośnie, gdy oglądamy mecze, podczas których przegrywa nasza ulubiona drużyna. 

MH Dieta 2014

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij