[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Owsianka z jagodami - przepis na męskie śniadanie

Kultowa owsianka w nowym, jagodowym wydaniu. Pożegnaj się na dobre z podkrążonymi oczami po ciężkim wieczorze. To śniadanie, zawierające składniki przeciwzapalne i poprawiające krążenie, sprawi, że z aprobatą spojrzysz w lustro.

owsianka z jagodami Szybko, smacznie i zdrowo.

Składniki:

  • Naturalny jogurt
  • Płatki owsiane
  • Jagody
  • Orzechy włoskie   

1. Do miseczki wlej łyżkę jogurtu. Dodaj garść płatków owsianych i trochę jagód. Na wierzch znowu łyżkę jogurtu i przykryj folią.

2. Zrób to poprzedniego wieczoru – chodzi o to, żeby płatki nasiąknęły jogurtem. Wstaw do lodówki.

REKLAMA

3. Przed podaniem posyp danie orzechami włoskimi. Potrzebujesz około 7 orzechów. Zawiń je w ręcznik kuchenny i pokrusz trzonkiem noża.

Przeczytaj też: Przepisy na zdrowe posiłki w 10 minut

Makroskładniki:

  • 398 kcal
  • 24 g białko
  • 60 g węglowodany
  • 5 g tłuszcze  

Inne opcje:

1. Ptasie gniazdo

Jajko, 3 zielone szparagi, czarny pieprz

Pokrój szparagi w 5-cm kawałki, lekko podsmaż. Usmaż jajko sadzone. Podawaj jajko ułożone na szparagach.

2. Grejpfrutowa pobudka

1/2 grejpfruta, jogurt naturalny, cynamon

Z owocu wykrój cząstki miąższu nożem, pozostawiając białą skórkę. Wrzuć do jogurtu, posyp cynamonem.

3. Muesli z siemieniem lnianym

Mielone siemię lniane, rodzynki, suszony banan, mleko

Na początku tygodnia zmieszaj suche składniki w szczelnym słoju i dodawaj do mleka.  

MH Dieta 2014 

 

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij