[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Najlepszy napój podczas treningu

Wystarczało kilka jej łyków, żeby Indianie dostawali solidnego kopa. Podobnie działa zwykła – pij ją w czasie treningu kardio, a wzmocnisz jego efekty.  

facet pijący wodę Trening kardio nie jest najbardziej efektywnym sposobem na spalanie tkanki tłuszczowej, ale często stosuje się go jako uzupełnienie siłowego, żeby uzyskać upragnioną rzeźbę. Jeśli zdecydujesz się wpleść go do swojego programu, pamiętaj, żeby podczas biegu pić, nawet jeśli ćwiczenia nie trwają zbyt długo. (fot. Shutterstock)
48% – o tyle wzrosła produkcja hormonu wzrostu u osób, które podczas 30-minutowego treningu kardio piły wodę (w porównaniu do niepijących). 

Trening kardio nie jest najbardziej efektywnym sposobem na spalanie tkanki tłuszczowej, ale często stosuje się go jako uzupełnienie siłowego, żeby uzyskać upragnioną rzeźbę. Jeśli zdecydujesz się wpleść go do swojego programu, pamiętaj, żeby podczas biegu pić, nawet jeśli ćwiczenia nie trwają zbyt długo.

„European Journal of Endocrinology” informuje, że woda pita podczas ćwiczeń kardio wspomaga produkcję hormonu wzrostu, który pomoże Ci zachować masę mięśniową.

453 – o tyle więcej kcal zjadają przeciętnie faceci od piątku do niedzieli w porównaniu do każdej innej „trzydniówki” w tygodniu.

Bieg po nagrody

Jogging to nie tylko sposób na spalenie tłuszczu. Zobacz trzy kolejne powody, dla których warto biegać. 

Zmarszczki out

Naukowcy z McMaster University udowodnili, że dwie 30-minutowe sesje kardio w tygodniu pomogą wygładzić zmarszczki i poprawią wygląd Twojej skóry.

Lek na chandrę

W piśmie naukowym „JAMA Psychiatry” czytamy, że bieganie zmniejsza ryzyko depresji o 19%. Wysiłek fizyczny podwyższa energię, skutecznie redukuje stres i poprawia samopoczucie.

Rozkosz z biegania

Ankiety przeprowadzone wśród biegaczy pokazują, że ci, którzy biegają regularnie ze swoimi partnerkami 10 km, kochają się z nimi częściej. I taki trening kardio lubimy najbardziej. 

MH 04/2016

REKLAMA
 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij