[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Najlepsze przekąski z supermarketu - raport MH

Przekąska to dobra rzecz - pozwala utrzymać w ryzach głód i nie odrywa nas od pilnych zajęć. Trzeba tylko wiedzieć, które przekąski wybierać. Specjalnie dla Was prześwietliliśmy sklepowe półki w poszukiwaniu tych najlepszych.

Najlepsze przekąski Zamiast sięgać po paczkę czipsów czy hot-doga ze sklepu z żabą, wybierz zdrowsze rozwiązania. Podajemy je na tacy.

Suszone Mango, Leo Dried Fruits

Oglądaliście „Pingwiny z Madagaskaru”? Pamiętacie króla Juliana i jego menu? No właśnie. Właściwie to mógłby jeść tylko mango. Wystarczył jeden suszony owoc, żebyśmy i my doszli do takiego przekonania. Jeśli otworzysz paczkę i zdołasz nie zjeść wszystkiego, okażesz się człowiekiem o naprawdę żelaznej woli!

Dayup Blue

Ten mus owocowy z jogurtem, ziarnami i płatkami (5 różnych wersji smakowych) warto mieć pod ręką, gdy będziesz potrzebować szybkiego zastrzyku mocy. Użycie wyłącznie naturalnych składników sprawia, że polecamy ten produkt bez najmniejszych wyrzutów sumienia.

REKLAMA

Crisper Pieczywo chrupkie orkiszowe, Melvit

W małym, 30-g opakowaniu stanowi poręczną przekąskę, która powinna poradzić sobie z mniejszym głodem. Ze średnim też. Pieczywo, zapytasz? A tak, ponieważ hojną ręką dosypano do niego ziarna, dzięki czemu ma mnóstwo białka i tłuszczu, które załatwią głód na cacy.

Orzechy laskowe, Bakalland

Musimy je trochę podpromować, bo są znacznie mniej popularne niż np. orzechy włoskie, a w niczym im nie ustępują. Są wręcz zdrowsze ze względu na bardzo wysoką zawartość jednonienasyconych kwasów tłuszczowych omega- -9, podczas gdy we włoskich dominują kwasy omega-6, które działają prozapalnie.

Baton Chlorella z pomarańczą, Purella Food

Chlorella to alga morska, która charakteryzuje się wysoką wartością odżywczą. Baton zawiera jej 10%, a opiera się na daktylach i skórce pomarańczowej, dzięki czemu jest bardzo smaczny. Będzie zdrową przekąską, która doda Ci energii.

Kurczak Tikka Masala, Lyofood

Żywność liofilizowana jest przeznaczona dla podróżników czy alpinistów, ale z doświadczenia wiemy, że może czasem przydać się też w miejskich warunkach. Zalewasz torebkę wrzątkiem, czekasz kilka minut i gotowe! I nie jest to żadna chińska zupka, tylko pełnowartościowy posiłek. Smaczny.
I polski!  

Departament Diety MH raportuje:

Zobacz, jak łatwo zastąpić Twoje codzienne, niezdrowe łakocie naszymi naturalnymi przekąskami. Oto 9 przykładów.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij