[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.1

Męska kuchnia: zdrowa paczka czipsów

Faza pucharowa Ligi Mistrzów zbliża się wielkimi krokami. Oglądanie piłkarskich spotkań, zajadając się przekąskami to męska klasyka. Zadbaj więc o to, by było i smacznie, i zdrowo. Chrupiące przekąski ze słodkich ziemniaków i pasternaku zadbają o Twój sześciopak i uratują nawet najgorszy mecz. 

Czipsy, bataty fot. shutterstock.com
Twoja paczka:

  • 2 średnie bataty
  • 1 duży pasternak
  • pieprz cayenne

0-2 min.

Chrupanie jarmużu zostaw dziewczynom do serialu. Męską wersję czipsów przygotujesz za pomocą papieru do pieczenia i obieraczki do warzyw.

2-3 min.

Umyj warzywa, ale ich nie obieraj. Za pomocą nożyka zrób z nich plastry wielkości czipsów, rozłóż osobno na papierze (nałożone na siebie będą wilgotne) i popieprz. Ustaw mikrofalówkę na średnią moc.

3-5 min.

Włącz na minutniku odliczanie 50 s; po tym czasie obróć każdy plaster na drugą stronę i grzej kolejne 50 s. W jednej przerwie reklamowej wyprodukujesz dla wszystkich kumpli czipsy przyjazne mięśniom. 

REKLAMA
 

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij