[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Liczi: przepis na biegowe rekordy

Już po miesiącu możesz zdziwić się, mierząc czas podczas treningu biegowego. Dzięki owocom liczi zaczniesz osiągać prędkości wymagające podwyższonej ochrony.

Liczi fot. shutterstock.com
Wystarczy 5 owoców liczi dziennie, żeby wzmocnić efekty treningu kardio. Koreańscy naukowcy z Seoul National University serwowali badanym ekstrakt z liczi i obserwowali wzrost wydolności podczas ćwiczeń aerobowych (wykonywanych przez pół godziny trzy razy w tygodniu).

Okazało się, że po 30 dniach uczestnicy badania poprawili o 4 minuty czas, przez który byli w stanie utrzymywać wysokie tempo, zanim w ich mięśniach wydzielił się kwas mlekowy.

Kostki liczi

Sposób przygotowania:

1. Weź 20 świeżych owoców liczi i zblenduj je w 100 ml wody.

2. Wlej mieszankę do tacki na kostki lodu i umieść w zamrażarce.

Będą jak znalazł, żeby błyskawicznie schłodzić się po intensywnym treningu i jednocześnie przygotować się do następnego. Dawka w sam raz na 4 dni.

MH 10/14

REKLAMA

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij