[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Lepsze niż antydepresant, nie obniża libido. Co to?

1000 mg działa podobnie jak 20 g prozaku, a w dodatku w odróżnieniu od tego ostatniego nie ma skutków ubocznych.

curry fot. Shutterstock
Odp: Curry

Nam nazwa curry kojarzy się z pikantną mieszanką przypraw. Ale tak naprawdę to nazwa sposobu przyrządzenia potraw w tradycyjnej kuchni indyjskiej. Warzywa, kawałki mięsa czy ryb dusimy w sosie z curry i podajemy na tysiące sposobów. I nauka ostatnio znajduje coraz więcej powodów, dla których koniecznie powinniśmy jeść indyjskie potrawy.

Okazuje się, że kurkumina, ten żółty składnik przyprawy curry, ma potężne antydepresyjne właściwości. 1000 mg działa podobnie jak 20 g prozaku, a w dodatku w odróżnieniu od tego ostatniego nie ma skutków ubocznych (prozak osłabia libido, curry raczej je wzmacnia).

W sklepach z przyprawami możesz dostać curry czerwone, zielone i żółte. Najwięcej rozweselającej kurkuminy jest w żółtym curry.  

Sprawdź przepis na kurczaka curry w stylu tajskim.

MH 04/2016

REKLAMA

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij