[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.2

Korzyści z picia piwa... w porze lunchu

Małe piwo w porze lunchu? Szef nie będzie zachwycony, ale jeżeli musisz tego popołudnia wykonać jakąś robotę wymagającą kreatywności, to może przymknie oko. 

faceci i piwko fot. Shutterstock
Właśnie na takie badania czekamy z niecierpliwością. Naukowcy z University of Illinois dowodzą, że piwo może pobudzać kreatywne myślenie. W badaniach dwie grupy miały za zadanie rozwiązywać test skojarzeń słownych.

Jedna grupa wykonywała zadania na trzeźwo (zwykle tak bywa), a drugiej grupie naukowcy zaaplikowali piwo. Ku zdumieniu abstynentów okazało się, że alkohol znacznie poprawił wyniki testów. Ale, niestety, nie można przesadzać. Wartością graniczną, po której wyniki spadają, jest 1 litr piwa. 

Piwo chroni mózg

Naukowcy z uniwersytetu w Lanzhou udowodnili, że znajdujący się w chmielu ksantohumol zapobiega chorobom mózgu, takim jak demencja, alzheimer czy parkinson. 

REKLAMA

REKLAMA

jagody fot. Shutterstock
Firmowy boysband

Niedawno zostałeś szefem i nie masz pojęcia, jak zintegrować zespół? Zrób firmowe karaoke party. Uczeni z uniwersytetu w Oxfordzie dowiedli, że wspólne śpiewanie jest najskuteczniejszą metodą na stworzenie zgranego i lojalnego zespołu.

Azjatyckie koncerny wiedzą, co robią, każąc ludziom śpiewać hymny korporacyjne. Z drugiej strony nigdzie na świecie bary karaoke nie cieszą się taką popularnością, jak w Azji. Zawsze można tam spotkać wygłupiających się facetów w garniturach. 

Szlifuj kardio na bieżni

47 – o tyle procent poprawią się Twoje zdolności werbalne, jeżeli będziesz trenował kardio co najmniej trzy razy w tygodniu. 

Zespół naukowców z Uniwersytetu Stanowego Luizjany zaobserwował, że borówki amerykańskie zawierają składniki podnoszące poziom serotoniny (hormonu szczęścia) w mózgu. Zamiast kosztownej terapii jedzmy borówki. 

MH 05/2016

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij