[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.3

Kiełbasa: jak wybrać najlepszą?

Kręcimy nosem w poszukiwaniu tej najpyszniejszej kiełbasy na grilla i nie tylko.

kiełbasy fot. Shutterstock
1. Smak

Oto, czego chcemy. Nie żaden marketowy rezultat pracy szalonych chemików, pakowany po 12 sztuk. Również w przypadku poczciwej kiełbasy sprawdza się zasada: w prostocie siła. Zerknij na nasze propozycje i już teraz zaplanuj cheat day bogów.

REKLAMA

1. Biała

Bawarska duma, bratwurst – gość honorowy każdego szanującego się grilla. Bogate źródło choliny oraz hormonu dobrego samopoczucia – SAM.

2. Chorizo

Coraz popularniejsze u nas. I bardzo dobrze. Kiełbasa z dodatkiem papryki, również pikantnej, to smakowa petarda i mnóstwo korzystnych antyoksydantów oraz witamin.

3. Dziczyzna

Uwaga, budujący masę. Dzika kiełbasa ma najwięcej kreatyny, białka i żelaza spośród wszystkich. Jest też zupełnie inna w smaku. Wydobędziesz cały, długo ją gotując.

4. Salami

Pyszna, czerwona klasyka. Żądny nowych doznań smakowych? Rozejrzyj się za włoską kiełbaską nduja o smarownej konsystencji i pikantnym smaku.

1 2 3
STRONA 1 z 3

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij