[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Jakie porno najlepiej spala tłuszcz?

To proste - foodporn. A myślałeś, że podamy ranking kategorii z Pornhuba? Oj, Ty, Ty. Zobacz, dlaczego oglądanie niezdrowego i tuczącego żarcia ogranicza Twoje łaknienie. 

Foodporn, śmieciowe żarcie Dorodne melony, nie?
Wbrew temu, co może sugerować, gromadząca się w ustach ślinka, gdy scrollujesz na Instagramie fotki olbrzymich burgerów, zdjęcia kuszącego jedzenia wcale nie sprawią, że pieczołowicie liczone kalorie i dietę trafi szlag.

W rzeczywistości – badanie przeprowadzone na Uniwersytecie Brighama Younga wykazało, że oglądanie zdjęć obfitych potraw powoduje tzw. znudzenie sensoryczne, czyli moment, gdy psychicznie męczymy się smakiem, nie jedząc. Gdy następnym razem Twoja ręka zadrży podczas sięgania po przygotowany w domu posiłek do pracy, rzuć wyzwanie silnej woli i wyobraź sobie (lub odpal na zdjęciach) najbardziej kaloryczne danie, którym chciałbyś w tym momencie zgrzeszyć.

REKLAMA

Przeczytaj też: Czy jesteś uzależniony od śmieciowego jedzenia?

Co jeśli pragnienie okaże się zbyt silne? Cienias! A tak na serio: badania pokazują, że ze względu na wcześniej oglądane foty jedzenia ostatecznie zmniejszy się ilość jedzenia, którą postanowisz zamówić zamiast uczciwie zabrać się za swój posiłek. Nie zapychać swoich tętnic, ale zapchaj swój Instagram profilami, które często robią smaka. Zacznij od @MensHealthPolska.  

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij