[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.3

Fast-food w domu: chińszczyzna

Ten przepis to jednocześnie koniec z Twoim szybkim żarciem na dowóz. Ale spokojnie, nie rozstaniesz się ze swoją ukochaną chińszczyzną. Potrzebujesz dwunastu minut i garści składników, a otrzymasz błyskawiczne danie z 50 gramami protein. I to się nazywa fast food!

fast-food, chińszczyzna fot. Johanna Parkin
Potrzebujesz:

  • ryż parboiled
  • kapusta
  • chińska
  • kiełki fasoli
  • krewetki
  • sos sojowy
  • ziarna sezamu
  • olej arachidowy

Start

REKLAMA

0-7 minut

Przyrządź zgodnie z przepisem ryż (np. pełnoziarnisty parboiled firmy Kupiec). Gdy będzie się gotował, umyj sałatę i kiełki, a potem porwij je na kawałki.

7-10 minut

W drugim garnku ugotuj krewetki (10 dużych to ok. 200 g). Mają być w wodzie maksymalnie przez 3 minuty. Powinny być gotowe równo z ryżem.

10-12 minut

Połącz wszystkie składniki, polej sosem sojowym i łyżeczką oleju arachidowego tłoczonego na zimno (jeśli wolisz, może być oliwa z oliwek). Posyp danie ziarnami sezamu i dobrze wymieszaj. Gotowe!

MH 04/2014    

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij