[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Dłonie - klucz do szczupłej sylwetki?

Psycholodzy twierdzą, że klucz do szczupłej sylwetki trzymasz w dłoniach. Wystarczy, że go użyjesz.

porcja w dłoni
Zaciśnięte pięści przydają się nie tylko w ringu. Dzięki nim dołożysz również pokusie, która sabotuje Twoją walkę z balastem. Gdy stoisz w kolejce w biurowej kantynie i w jednym pojemniku widzisz brokuły, a w drugim frytki, sytuacja staje się mocno podbramkowa i potrzebujesz skutecznego wsparcia. W takim momencie z pomocą może Ci przyjść teoria poznania ucieleśnionego, która bada, jak ciało i jego gesty wpływają na podejmowanie decyzji.

Czasopismo naukowe "Journal of Consumer Research" donosi, że nasze mózgi kojarzą pięści z siłą i zdecydowaniem, dlatego zaciśnięcie dłoni w odpowiedniej chwili da Ci zastrzyk siły woli i pozwoli odeprzeć pokusę. Wykorzystuj tę sztuczkę do woli, ale nie nadużywaj, bo stuprocentowa skuteczność w pokonywaniu żądz sprawi, że życie będzie zwyczajnie nudne.

Wzmocnij siłę woli

Odpowiednie gesty pomogą sięgnąć do ukrytych rezerw. W decydującym momencie mogą przeważyć szalę na Twoją stronę.

Na spotkaniu Podczas zażartej dyskusji widok zaciśniętych pięści może być źle odebrany. Zamiast nich napnij brzuch.

Na siłowni W trakcie wysiłku zaciśnij zęby, a podniesiesz o 10% więcej – twierdzą naukowcy z Marquette University.

Na boisku Przed karnym zaciśnij lewą pięść, a uruchomisz prawą półkulę mózgu, która wspiera intuicję.

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij