[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.2

Dieta na spalanie tłuszczu: zupa Tom Yum

Owoce morza są świetnym źródłem aminokwasów, których Twoje mięśnie potrzebują aby nie ulec zniszczeniu, podczas gdy redukujesz tkankę tłuszczową. Papryczka chili oraz imbir zawarte w zupie przyspieszą metabolizm, by Twój organizm spalił zbędny tłuszcz niczym piec hutniczy.

zupa Tom Yum fot. shutterstock.com
Składniki:

100 g mrożonych owoców morza

szczypiorek

pół zmiażdżonego ząbka czosnku

garść kolendry

250 ml bulionu drobiowego

½ posiekanej papryczki chili

1 łyżeczka startego imbiru

1 łyżeczka cukru palmowego (może być zwykły)

2 pomidory pokrojone w kostkę

REKLAMA

Sposób przygotowania:

Smaż wszystkie składniki w dużej patelni na średnim ogniu około 15-20 minut. Co jakiś czas mieszaj. Gotowe.

Wartości odżywcze w 1 porcji:

Energia 478 kcal

Białko 34 g

Węgle 27 g

Tłuszcz 8 g

MH 02/12

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij