[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.7

Dieta na spalanie tłuszczu: sałatka z łososiem

Łosoś to istna kopalnia pełnowartościowego białka i zdrowych kwasów tłuszczowych omega-3 oraz omega-6, wspomagających m.in. funkcjonowanie Twojego mózgu. W połączeniu z pełnymi witamin warzywami, stanowi doskonałą propozycję dla osób walczących z nadwagą.

sałatka z łososiem fot. shutterstock.com
Składniki na 2 porcje:

Sos:

oliwa z oliwek

ocet balsamiczny

1 zmiażdżony ząbek czosnku

REKLAMA

Sałatka:

oliwa z oliwek

2 filety z łososia

2 starte marchewki

1 cebula pokrojona w plasterki

50 g sera feta

4 pomidory z sałata

Sposób przygotowania:

1. Zmieszaj dokładnie składniki sosu. Łososia smaż na małej ilości oliwy przez 4 minuty.

2. Włóż do miski startą marchewkę, cebulę, ser feta, sałatę i pomidory, a potem polej sosem. Na wierzch połóż łososia.

Wartości odżywcze w 1 porcji:

Energia 356 kcal

Białko 32 g

Węgle 15 g

Tłuszcz 22 g

MH 02/12

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij