[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.4

Dieta na masę: zapiekanka rybna z dorsza

Ta zapiekanka to istna bomba białkowa - jest w niej więcej białka niż w gulaszu wołowym. Przyrost masy mięśniowej murowany, bo dzięki dołączeniu odpowiedniej kombinacji węglowodanów i tłuszczy, jest tu wszystko czego Twoje mięśnie potrzebując by rosnąć. A jak smakuje!

rybna zapiekanka fot. shutterstock.com
Składniki na 2 porcje:

• 300 g wędzonego dorsza bez skóry, pokrojonego na kawałki

• 50 g startej mozzarelli o niskiej zawartości tłuszczu

• 2 duże, rozgniecione ziemniaki

• garść tartego parmezanu

• tajski sos do ryb

• 150 g mrożonego groszku z mieszanka ziół

REKLAMA

Sposób przygotowania:  

1. Włóż do żaroodpornego naczynia rybę, mozzarellę, groszek, zioła i sos. Wsyp połowę parmezanu do puree i połóż na rybę.

2. Resztą posyp całość i piecz przez pół godziny w temperaturze 220 st. C.

Wartości odżywcze w 1 porcji:

• Energia 441 kcal

• Białko 42 g

• Węgle 32 g

• Tłuszcz 27 g

MH 02/12

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij