[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Dieta na masę: wołowina z makaronem soba

Perfekcyjna kombinacja węglowodanów złożonych zawartych w makaronie gryczanym soba, oraz białka i kreatyny zawartych w mięsie wołowym, zmusi każde, nawet najbardziej oporne mięśnie do wzrostu. O tym, że smakuje o niebo lepiej niż kreatyna i białko w proszku już nie wspominamy!

makaron z wołowiną fot. shutterstock.com
Składniki:

70 g makaronu soba

160 g polędwicy wołowej

szczypiorek

garść kolendry

1 łyżeczka startego imbiru

1 marchewka pokrojona w kostkę

10 g kiełków fasoli mung

15 g zielonego groszku

250 ml bulionu drobiowego

REKLAMA

Sposób przygotowania:

1. Przez 10 minut gotuj razem wszystkie składniki, poza makaronem i wołowiną.

2. Makaron ugotuj osobno, po czym nałóż do miski i połóż na nim drobno pokrojone paski wołowiny. Zalej miskę wrzącym bulionem i od razu podawaj na stół.

Wartości odżywcze w 1 porcji:

Energia 638 kcal

Białko 42 g

Węgle 70 g

Tłuszcz 31 g

MH 02/12

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij