[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.9

Dieta na masę: 5 posiłków do zwycięstwa

Zadbaj o nadwyżkę kalorii dzięki tym efektywnym i efektownym daniom i zacznij wreszcie notować przyrosty. Operacja "masa", czas start!

dieta na masę Dieta to nie katorga. To zmiana nawyków żywieniowych na rozsądne i zdrowe. (fot. Shutterstock)
Należysz do pokaranych przez los, którym ciężko przytyć marne pół kilo? Przygotowaliśmy dla ciebie zestaw pełen kalorii i protein.

 1. Szejkowa dostawa mikroelementów

Kto rano wstaje... Ten mikroelementy dostaje. Są one niezbędne do właściwego funkcjonowania organizmu. Zadbają także o potreningową regenerację. Oto Twój w pełni legalny zastrzyk witamin i minerałów dla mięśni oraz umysłu.

Składniki:

 • wegańska odżywka białkowa, 1 miarka
 • glutamina, 5 g
 • leucyna, 4 g
 • monohydrat kreatyny, 4 g
 • jarmuż, 20 g
 • awokado, ¼ sztuki
 • sok z limonki, 10 ml
 • woda kokosowa, 375 ml  

Wartość:

 • 27 g białka
 • 6 g tłuszczu
 • 25 g węgli
 • 262 kcal  

Sposób przygotowania

Bez zbędnej filozofii. Składniki wrzuć do blendera i pozwól im wirować w rytmie jego ostrzy aż do momentu, gdy uzyskasz gładkiego i pysznego szejka. Do dna! 

REKLAMA

REKLAMA

jedzenie na masę fot. Shutterstock
2. Świeży start

Pozbaw awokado pestki i pokrój je na cienkie plasterki. Połóż je na wędzonego łososia i gotowane szparagi. Na patelni przygotuj jajecznicę z 4 jaj. Nie oszczędzaj przypraw. Wyłóż gotowy produkt na łososia i zieleninę. Wiosłuj.

645 kcal, 50 g białka, 10 g węgli, 45 g tłuszczu 

REKLAMA

fast food w domu fot. Shutterstock
3. Po treningu

Użyj tych samych supli, co w przypadku śniadaniowego szejka, dorzuć jeszcze 75 g Vitargo, szklankę jagód i 500 ml mleka migdałowego. Jeśli magiczny napój wyjdzie za gęsty, dodaj trochę wody.

567 kcal, 29 g białka, 97 g węgli, 7 g tłuszczu 

REKLAMA

REKLAMA

dorosz fot. zhekoss, 2015, shutterstock.com
4. Pora na łowy

Potężna dawka węglowodanów złożonych ukołysze Cię do snu lepiej niż opowieść dziewczyny o jej zdobyczach podczas sezonowej wyprzedaży. Reasumując: Ty odpoczniesz, mięśnie odpoczną, mięśnie urosną. Profit.

Składniki:

 • batat, 1 duży
 • obrany ryż pełnoziarnisty, 100 g
 • dorsz, 2 filety (ok. 300 g) pokrojone w kostkę
 • szparagi, 3 sztuki, pokrojone 

Wartość:

 • 68 g białka
 • 15 g tłuszczu
 • 137 g węgli
 • 955 kcal  

Sposób przygotowania

1. Zacznij od paliwa - dwóch rodzajów węglowodanów. W osobnych garnkach ugotuj ryż i bataty.

2. Na łyże oliwy z oliwek podsmażaj rybę przez 2 minuty z każdej strony na średnim ogniu. Wszystkie składniki wrzuć na talerz. Rozpocznij ucztę, o której jeszcze długo będzie mówiło się na mieście. 

REKLAMA

Mleko roślinne fot. shutterstock.com
Pescowegetarianizm polega na odrzuceniu mięsa czerwonego, drobiu i nabiału. Zostają więc ryby, a to całkiem sporo. Wodni kumple to nie tylko bogactwo kwasów tłuszczowych z rodziny omega-3, ale również witamin i minerałów, które wpływają korzystnie na właściwie każdy organ w naszym ciele. I, jak to kumple, chętnie wpadną do Ciebie na obiad. 

5. Śpiący gigant

Warunkiem tego, abyś jutro obudził się większy, jest przede wszystkim nadwyżka kaloryczna. Zmieszaj kreatynę i resztę odżywkowej ferajny z owocami morwy, pół szklanki płatków owsianych, 2 łyżkami masła migdałowego i 500 ml mleka migdałowego.

640 kcal, 45 g białka, 52 g węgli, 28 g tłuszczu 

Dzienne makro:

219 g białko, 321 g węgle, 101 g tłuszcz, 3069 kcal

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij