Dieta a smak spermy [Shorty MH]

Chcesz, żeby twoja partnerka miała ochotę cię zjeść? Zmień swoją dietę, a sukces masz gwarantowany.  

seks oralny, sperma, dieta shutterstock.com

Chociaż nie ma na to naukowych dowodów, wiele pań uważa, że dieta mężczyzny ma wpływ na smak jego spermy. My mamy szacunek dla naukowców, ale wolimy słuchać doświadczonych pań. A one są przekonane, że niektóre pokarmy mogą go poprawić lub popsuć. Żeby smak twojej amunicji nie odstraszał partnerki od łóżkowych zabaw, zachęcamy do kulinarno-łóżkowych eksperymentów.

ZOBACZ TEŻ: Co ona myśli, gdy robi Ci felletio?

Polecamy jedzenie słodkich i kwaśnych owoców, takich jak śliwki, pomarańcze, cytryny, banany i grejpfruty, oraz picie soków, które sprawiają, że nasienie traci słony smak. Wypróbuj też ananasy lub sok ananasowy, który według naszych informacji nadaje niespotykany słodkawy smak. Pij dużo wody, bo gdy jesteś odwodniony, smakujesz bardzo intensywnie, a to może zniechęcić partnerkę.

PRZECZYTAJ: Jak mieć więcej seksu oralnego?

Na kilka godzin przed seksem odradzamy jedzenie czerwonego mięsa, które sprawia, że sperma jest kwaśna, a także brokułów, brukselki, cebuli, czosnku, ostrych przypraw, kawy, czekolady, które dają gorzkawy posmak. Zrezygnuj z mocnych trunków i papierosów. Na dodatek potrawy mające poprawić smak spermy są zdrowe, nie widzimy więc powodu, żeby nie spróbować. Niecierpliwie czekamy na relacje.

Zobacz również:
REKLAMA