[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.9

Danie na wynos: fajita z kurczakiem

To superpodręczne danie, prawie jak batonik białkowy, tylko w odróżnieniu od niego pełnosmakowy i bez chemii. Możesz jeść na ciepło albo zabrać do pracy i zjeść przed ćwiczeniami. Daruj sobie argument o braku czasu - całość przygotujesz w 10 minut.

fajita z kurczakiem fot. Dan Matthews
1. Ten szybki lunch najlepiej przygotować rano przed pracą. Rozgrzej tłuszcz na patelni, w tym czasie pokrój mięso w paski, to samo zrób z papryką.

2. Smaż mięso przez 4 minuty, aż lekko zbrązowieje. Teraz dorzuć paprykę. Podczas gdy danie się dusi, zmieszaj w miseczce szczyptę tartej skórki cytrynowej z oliwą.

3. Zawartość patelni przełóż na papierowy ręcznik, odsącz tłuszcz i nadziej tortillę, dorzuć serek wiejski i polej sosem. Zawiń ciasno.

Składniki:

REKLAMA
  • Pierś z kurczaka
  • Zielona papryka
  • Skórka cytrynowa
  • Serek wiejski
  • Pełnoziarnista tortilla

Wartości odżywcze:

263 kcal

34 g białko

12 g węglowodany

5 g tłuszcze

Inne propozycje:

1. Nadziewany ziemniak

Duży ziemniak, fasolka z puszki, serek wiejski

Upiecz ziemniaka w folii przez 45 min. Rozetnij lekko nożem, nadziej fasolką i serem.

2. Tortilla z łososiem

Wędzony łosoś, serek wiejski, sałata, pełnoziarnista tortilla

Pokrój łososia na małe kawałki i podsmaż na pateli przez 3 minuty. Serwuj w tortilli z serem i sałatą.

3. Sałatka z kurczakiem

Makaron razowy, filet z kurczaka, zielona papryka, pieczarki

Ugotuj makaron, usmaż mięso pokrojone w paski, pokrój drobno paprykę, zmieszaj z makaronem.

MH Dieta 2014 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij