[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.9

Co pomaga spalić tłuszcz oporny? [News MH]

Jasne, możesz sięgnąć po spalacze tłuszczu, ale zdrowiej i taniej wyjdzie Ci, jeśli postawisz naturalne suplementy. 

kawa, herbata, spalanie tłuszczu Jak jaśnie pan lubi rozpcząć dzień? Kawka z mleczkiem? I może jeszcze z cukrem? Zapomnij. Postaw na herbatę.
Oto nadchodzi nadzieja dla nas, miłośników normalnej czarnej herbaty, niecierpiących tego zielonego paskudztwa o smaku słomy (niestety, żadne, nawet najmocniejsze argumenty naukowe, świadczące o jej właściwościach, nie poprawiają smaku). Jeśli zmuszałeś się do niej, bo zdrowa, teraz możesz spokojnie raz na jakiś czas wrócić do ulubionej dużej czarnej.

„European Journal of Nutrition” podaje, że czarna herbata – a konkretnie zawarte w niej polifenole – jest prebiotykiem. Ich cząsteczki są większe niż te z zielonej herbaty, więc zamiast gładko przelatywać przez jelita, zatrzymują się tam i karmią przyjazne nam bakterie. One zaś przerabiają je na krótkołańcuchowe kwasy tłuszczowe, które modyfikują metabolizm.

REKLAMA

Efekt? Badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego przeprowadzili eksperymenty na myszach i odkryli, że te, którym serwowano czarną herbatę, traciły tyle samo na wadze, co ich koleżanki na diecie niskotłuszczowej. Tak, dobrze czytasz. To odchody bakterii sprawiają, że łatwiej jest schudnąć. Wychodzi na to, Panowie, że w kupie siła.

To nie wszystko – inne badanie, opublikowane w „Nutrition”, wykazało, że herbata hamuje aktywność enzymu lipazy, co pozwala tłuszczowi przelecieć przez organizm bez odkładania się po drodze. Tylko pamiętaj, żeby parzyć porządną, liściastą herbatę. Ekspresowa sieczka z torebek w tej konkurencji się nie liczy.

MH 04/18

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij