Chcesz schudnąć? Jedz do syta!

Koniec z przestarzałymi metodami odchudzania. My mówimy: aby stracić na wadze, musisz więcej i częściej jeść! Gdzie jest haczyk? Musisz wiedzieć kiedy i co. Poznaj 5 zasad diety, które gwarantują, że pozbędziesz się niechcianych kilogramów. Raz na zawsze.
Monkey Business Images 2010/shutterstock.com
fot. Monkey Business Images 2010/shutterstock.com

Jedz mniej, dużo mniej - to główna zasada wielu diet odchudzających, dlatego słowa "dieta" i "wyrzeczenia" stały się niemal synonimami. Gdy zaczynasz myśleć o pozbyciu się brzucha, dowiadujesz się zwykle, że przez długie miesiące będziesz mógł jeść tylko twarde jak podeszwa suchary i mdłe, wodniste zupki. I, co absolutnie zrozumiałe, dajesz sobie spokój z odchudzaniem. Nie zamierzamy powielać tych błędów.

REKLAMA

Zamiast tego mamy dla Ciebie ofertę: pomożemy Ci pozbyć się niepotrzebnych 5-8 kilogramów, pod warunkiem, że codziennie będziesz korzystał z każdej okazji, aby coś zjeść - w ten sposób od świtu do zmierzchu będziesz najedzony i nawet nie zauważysz, że jesteś na diecie. Wszystko, o co Cię prosimy to zgoda na to, abyśmy zrobili małą inwentaryzację w Twoim jadłospisie.

Fakty są takie, że możesz czuć się znacznie lepiej niż dotychczas. Możesz mieć więcej energii i poprawić stan swojego zdrowia. Możesz wydajniej pracować i być bardziej atrakcyjny w oczach kobiet. Wszystko to jest w Twoim zasięgu - musisz tylko zmienić swe nawyki żywieniowe, aby po 5 tygodniach mieć w pasie 5 cm mniej.

Gotów na zmiany? No, to bierzemy się do roboty! To znaczy: bierzemy się do jedzenia...

Zacznij już dzisiaj!


Nie każemy Ci opróżniać mieszkania z jedzenia, żebyś nie czuł pokusy zjedzenia czegoś (nam chodzi o coś zupełnie odwrotnego!), ale przyda się poważny remanent w zgromadzonych przez Ciebie zapasach:

Krok 1: Wyczyść lodówkę

I wszystkie szafki w kuchni. Pozbądź się wszystkich napojów gazowanych, makaronów i pieczywa, które nie są pełnoziarniste lub razowe, oraz wszystkich płatków śniadaniowych, które mają na opakowaniu postać rodem z kreskówki.

Krok 2: Idź na zakupy

Najlepiej z listą produktów, o których piszemy w tym tekście. To zdrowe produkty spożywcze, które można zjeść bez obaw, że będą smakowały jak trociny.

1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA