[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.2

Chcesz schudnąć? Jedz do syta!

Koniec z przestarzałymi metodami odchudzania. My mówimy: aby stracić na wadze, musisz więcej i częściej jeść! Gdzie jest haczyk? Musisz wiedzieć kiedy i co. Poznaj 5 zasad diety, które gwarantują, że pozbędziesz się niechcianych kilogramów. Raz na zawsze.
fot. Monkey Business Images 2010/shutterstock.com
Jedz mniej, dużo mniej - to główna zasada wielu diet odchudzających, dlatego słowa "dieta" i "wyrzeczenia" stały się niemal synonimami. Gdy zaczynasz myśleć o pozbyciu się brzucha, dowiadujesz się zwykle, że przez długie miesiące będziesz mógł jeść tylko twarde jak podeszwa suchary i mdłe, wodniste zupki. I, co absolutnie zrozumiałe, dajesz sobie spokój z odchudzaniem. Nie zamierzamy powielać tych błędów.

REKLAMA

Zamiast tego mamy dla Ciebie ofertę: pomożemy Ci pozbyć się niepotrzebnych 5-8 kilogramów, pod warunkiem, że codziennie będziesz korzystał z każdej okazji, aby coś zjeść - w ten sposób od świtu do zmierzchu będziesz najedzony i nawet nie zauważysz, że jesteś na diecie. Wszystko, o co Cię prosimy to zgoda na to, abyśmy zrobili małą inwentaryzację w Twoim jadłospisie.

Fakty są takie, że możesz czuć się znacznie lepiej niż dotychczas. Możesz mieć więcej energii i poprawić stan swojego zdrowia. Możesz wydajniej pracować i być bardziej atrakcyjny w oczach kobiet. Wszystko to jest w Twoim zasięgu - musisz tylko zmienić swe nawyki żywieniowe, aby po 5 tygodniach mieć w pasie 5 cm mniej.

Gotów na zmiany? No, to bierzemy się do roboty! To znaczy: bierzemy się do jedzenia...

Zacznij już dzisiaj!


Nie każemy Ci opróżniać mieszkania z jedzenia, żebyś nie czuł pokusy zjedzenia czegoś (nam chodzi o coś zupełnie odwrotnego!), ale przyda się poważny remanent w zgromadzonych przez Ciebie zapasach:

Krok 1: Wyczyść lodówkę

I wszystkie szafki w kuchni. Pozbądź się wszystkich napojów gazowanych, makaronów i pieczywa, które nie są pełnoziarniste lub razowe, oraz wszystkich płatków śniadaniowych, które mają na opakowaniu postać rodem z kreskówki.

Krok 2: Idź na zakupy

Najlepiej z listą produktów, o których piszemy w tym tekście. To zdrowe produkty spożywcze, które można zjeść bez obaw, że będą smakowały jak trociny.

1 2 3
STRONA 1 z 3

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij