[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.2

Burrito z jajecznicą: zawiń i w drogę!

Zrobienie tego śniadania zajmuje mniej czasu niż golenie. W 6 minut sprawisz, że szybkie śniadanie nabierze nowego znaczenia i smaku. A korzyści z tego przyspieszającego przemianę materii burrito dostrzeżesz wkrótce – będziesz się czuł syty, ale nieprzejedzony. 

burrito fot. Dan Matthews
Składniki:

REKLAMA
 • 2 pomidory
 • Czerwona cebula
 • Papryka jalapeño
 • Ząbek czosnku
 • 2 jajka
 • Pełnoziarnista tortilla
 • Ser żółty  

1. Rozgrzej na gazie patelnię z odrobiną oleju. W tym czasie posiekaj warzywa i zmiażdż czosnek. Dodaj szczyptę soli, a następnie wymieszaj składniki.

2. Rozbij jajka do miseczki, lekko ubij widelcem i wlej na rozgrzaną patelnię. Utrzyj na tarce kawałek żółtego sera. 

3. Rozłóż tortillę i przełóż ją jajkami, warzywami i posyp startym serem. Zawiń i natychmiast zjedz.

Wartości odżywcze:

 • 435 kcal
 • 28 g białko
 • 25 g węglowodany
 • 8 g tłuszcze

Inne opcje:

Omlet na ostro

2 jajka, ½ papryczki jalapeño, utarty ser – np. edam

Ubij lekko jajka w misce, pokrój papryczkę i usmaż razem z jajkami, pod koniec posypując serem.  

Grillowane pomidory z cebulą

2 pomidory, czerwona cebula, ser żółty, papryka, pieprz

Przekrój pomidory na pół, cebulę w ćwiartki, posyp serem tartym, papryką i pieprzem. Włóż do piekarnika na grill na 10 minut.

Zawijaniec śniadaniowy

2 plastry chudego bekonu, jajko, pomidor, pełnoziarnista tortilla

Usmaż bekon, jajko, pokrój w plastry pomidora, zawiń w tortillę

MH Dieta 2014

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij