[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

9 produktów, które zawsze powinieneś mieć w kuchni

Na zakupach wydajesz krocie, a za każdym razem łapiesz się na tym, że tak właściwie... nie kupiłeś nic konkretnego. Wyrzuć starą listę i ruszaj do sklepu z naszą. Tym razem to tylko 9 artykułów, a jednak ich kombinacja to żywieniowa liga mistrzów. 

produkty, jedzenie fot. Shutterstock
Nie da się odpowiedzieć na pytanie, które mięso jest lepsze: wieprzowina, wołowina czy drób. Podobnie jak bezcelowe jest szukanie najzdrowszych owoców czy sałat. Wszystko przecież zależy od tego, jakie są Twoje ulubione smaki i wyznaczone cele.

Jednak ta kombinacja jest dla Ciebie gwarancją świetnej formy. Tych 9 produktów razem zawiera wszystkie niezbędne i najważniejsze składniki odżywcze. Potraktuj to jako bazę zdrowego odżywiania. Taki zestaw w menu dostarczy Ci siły, energii i zdrowia.

1. Wołowe steki

Mięso

Są bogate w żelazo i jako jedyne zawierają CLA – dieny kwasu linolowego, pomocne przy odchudzaniu.

REKLAMA

produkty, jedzenie fot. Shutterstock
2. Oliwa z oliwek

Zdrowy tłuszcz

Świetne źródło jednonienasyconego kwasu oleinowego, który chroni przed miażdżycą.

 

produkty, jedzenie fot. Shutterstock
3. Mleko 1,5%

Nabiał

Mniej kalorii, a jest to najlepsze źródło łatwo przyswajalnego wapnia. 

fasola fot. Shutterstock
5. Fasola

Rośliny strączkowe

Każda fasola jest bogatym źródłem magnezu i potasu. 

produkty, jedzenie fot. Shutterstock
7. Makadamia

Orzechy

Świetna kombinacja zdrowych tłuszczów, cynku i białka. 

produkty, jedzenie fot. Shutterstock
9. Czerwone wino

Wino

Zawiera antyoksydanty, które chronią przed miażdżycą.

MH 07/2013

Komentarze

 (5)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij