[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

5 produktów, które poprawią Twój wygląd

"Męska półka" w supermarkecie to niekoniecznie zbiór świerszczyków i szlachetnych trunków. Dzisiaj postawimy na męski wygląd, który zagwarantują Ci produkty spożywcze. Spoko, bez kremów, maseczek i tym podobnych.

produkt spożywczy fot. Shutterstock
Zwalcz łysienie - jajka

Stresy w pracy, złe geny, podłe żarcie – to może sprzyjać łysieniu. Ratunek – jedz jajka. Żelazo w nich zawarte zapobiegnie łysieniu, siarka wzmocni kruche i łamliwe włosy, a witaminy z grupy B wspomogą odżywianie komórek i zapobiegną łojotokowi. Sześć jajek tygodniowo załatwi sprawę.

 

REKLAMA

produkt spożywczy fot. Shutterstock
Chroń skórę - awokado

Spaliny, dym tytoniowy, wyziewy wielkiego miasta – wszystko to szkodzi nie tylko płucom. Zanieczyszczenia okradają Cię z witaminy E, dzięki której Twoja skóra wygląda młodo. Napraw szkody, jedząc awokado, które zawiera mnóstwo tej witaminy. Dodawaj do sałatek albo po prostu przekrój dojrzały owoc, wyjmij pestkę i wyjedz środek łyżeczką. Tylko nie przesadzaj, bo to bardzo kaloryczna przekąska. 

produkt spożywczy fot. Shutterstock
Wyprostuj zmarszczki - guawa

Dawno temu młodzi faceci za wszelką cenę chcieli wyglądać dojrzalej – stąd wzięły się wąsy,poważny strój, kapelusz i inne atrybuty. Dziś jest odwrotnie – każdy chce wyglądać młodo. A sprzymierzeńcem w walce z niszczącymi skórę wolnymi rodnikami jest witamina C. Polecamy guawę – zawiera pięć razy więcej tej witaminy niż pomarańcze. Jedz na surowo, dodawaj do sałatek, rób koktajle – smacznie i zdrowo. 

produkt spożywczy fot. Shutterstock
Wybiel oko - szpinak

Oczy zaczerwienione od wgapiania się w monitor nadają Ci wygląd zmęczony i niezdrowy. Krople kroplami, ale kuracja od środka też Ci się przyda. Na oczy doskonały jest szpinak, ponieważ zawiera dwa kluczowe karotenoidy – luteinę i zeaksantynę. Ochronią Twoje oczy przed mikrouszkodzeniami i sprawią, że zniknie zaczerwienienie białek. Najlepszy efekt daje jedzenie szpinaku trzy razy w tygodniu.

 

produkt spożywczy fot. Shutterstock
Zlikwiduj zaczerwienienia - czarne jagody

Jeżeli lata imprezowania sprawiły, że wyglądasz jak renifer Rudolf, czas najwyższy rozprawić się z tą kompromitującą wadą. Pomogą Ci w tym czarne jagody. Zawierają mnóstwo bioflawonoidów, które są skutecznym wzmacniaczem ścianek naczyń krwionośnych. Zabezpieczą je przed pękaniem, a to właśnie nadaje Twojemu nosowi tę interesującą barwę. Zjadaj codziennie garść (na surowo) albo zmiksowane. 

MH Dieta Faceta 2010

 

Komentarze

 (3)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij