[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
  • Men's Health

  • Dieta

  • 5 napojów (w teorii) poprawiających osiągi: które działają, które to ściema

REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.6

Napoje poprawiające osiągi: które działają, które to ściema

Nowoczesne alternatywy dla poczciwej wody mineralnej podobno mają sprawić, że nasze osiągi wystrzelą w górę. Ile w tym prawdy, a ile marketingowego bełkotu?

woda kokosowa fot. Shutterstock

1. Doping prosto z kokosa - woda kokosowa

Lobby kokosowe wpakowało w promocję chyba bardzo grubą kasę, bo od kilku ładnych miesięcy z każdej strony wbija się nam do głowy, że kokosowe równa się megazdrowe. Prawda jest jednak taka, że zawarte w wodzie kokosowej elektrolity nie tylko przyspieszą potreningową regenerację, ale również skutecznie wyleczą kaca. Do dna.

2. Klonowa woda zdrowia doda - woda klonowa

Badacze już dawno temu rozgrzeszyli smakoszy hojnie oblewających swoje poranne naleśniki syropem klonowym. Okazało się, że zawiera on wiele substancje działających oczyszczająco i przeciwnowotworowo. Jak sprawa ma się z wodą klonową? Doniesienia na jej temat są różne, ale jeśli wpadnie Ci w ręce – spróbuj.

3. Legendarna brzoza - sok z brzozy

Sok z brzozy to bogactwo potasu, magnezu i substancji odżywczych. Miłośnicy chórem twierdzą, że zawarte w nim witaminy nie tylko poprawiają samopoczucie, ale również rozjaśniają i odmładzają skórę. Wspomnianych fanów soku z brzozy nie znamy prywatnie, więc wpływ na cerę będziesz musiał ocenić sam. Warto.

REKLAMA

Bieganie półmaratonu

4. Z węglem znaczy oczyszczony - woda z węglem

Jeśli wrzucanie do wody tego, co zazwyczaj latem wrzucasz do grilla, brzmi jak zły pomysł – to prawdopodobnie jest to zły pomysł. Górnicy, wróć: fani tego rozwiązania wskazują na poprawę trawienia i skuteczność w wypłukiwaniu toksyn. My znaleźliśmy badania, z których wynika, że taki drink może powodować obstrukcje.

5. Ale nie ma to jak kranówa - woda z kranu

Minerały, które znalazłbyś po zbadaniu zawartości szklanki uzupełnionej przy kuchennym zlewie, nie są tam bez powodu. Dzięki nim woda jest zdatna do spożycia, czysta i nierzadko zawiera minerały, których nie dostarczysz nawet najlepiej zbilansowaną dietą. Jeśli w Twojej okolicy nie ma takiego zakazu, pij z kranu na zdrowie.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij