[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.3

100% energii w 4 tygodnie

Żaden trening nie przyniesie oczekiwanych efektów, jeśli podczas niego zabraknie Ci sił, aby dać z siebie wszystko. Ale mamy na to sposób. Oto nasz 4-tygodniowy plan diety, dzięki któremu będziesz zawsze kipiał energią, bez względu na to, co trenujesz.
Oparte na węglowodanach złożonych i pełnowartościowych białkach śniadanie to podstawa diety, która zapewni Ci energię 24 godziny na dobę. (fot. Simone Voigt 2011/shutterstock.com)
Na ławeczce w siłowni, piłkarskiej murawie czy biegowej trasie najważniejsza oprócz siły rzecz, której Ci trzeba, to wytrzymałość. Dlatego razem z dietetykiem Dalem Pinnockiem z Natural Solutions Clinic w Wielkiej Brytanii stworzyliśmy jadłospis na cały miesiąc, który pozwoli Ci poprawić wydolność i osiągnąć lepsze wyniki w dowolnej dyscyplinie, którą trenujesz.

Trzymaj się poniższego schematu posiłków, a nie zabraknie Ci energii, by z łatwością ukończyć trening i mieć jeszcze dość "poweru" na resztę dnia (jeśli nie ćwiczysz regularnie, pozwoli Ci utrzymać formę, pod warunkiem, że nawet w barze będziesz wybierał te produkty). Jeśli uznasz, że potrzebujesz więcej paliwa dla mięśni, przygotuj sobie dodatkowo przed i po każdym treningu koktajl z białka serwatkowego w proporcjach białka i węglowodanów 4:1.

REKLAMA
Poniedziałek: dzień treningowy


Śniadanie:

miseczka płatków z otrębów pszennych z pełnotłustym mlekiem

banan

Drugie śniadanie:

• kubek jogurtu naturalnego (150 ml) z garścią migdałów i muesli

pomarańcza i jabłko

Obiad:

250 g grillowanej, chudej wołowiny

porcja zielonych warzyw

ziemniaki gotowane w mundurkach

Podwieczorek:

ćwiartka melona z odtłuszczonym serkiem wiejskim i owocami leśnymi

Kolacja:

pasta z tuńczyka (1 puszka), purée z awokado, oliwy z oliwek i szpinaku na 3-4 połówkach pełnoziarnistych bułek

Dlaczego? Zacznij tydzień od doładowania organizmu jedzeniem pełnym białka i o niskim indeksie glikemicznym. "Poza tym te produkty są bogate w kwasy tłuszczowe omega-3, które pomogą zmniejszyć stany zapalne mięśni, będące wynikiem treningu" - wyjaśnia Pinnock.

1 2 3
STRONA 1 z 3

Komentarze

 (4)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij