Dieta ABS: Ty też masz mięśnie brzucha. Tak, Ty.

28 listopada 2008, 19:32
fot. © olly 2008/shutterstock.com

Dzięki Diecie Abs szybko schudniesz, odzyskasz formę i będziesz lepszy w łóżku. Ale Dieta Abs nie tylko poprawi jakość Twojego życia. Ona je ocali.

Kiedy myślimy o sześciopaku na brzuchu, wyobraźnia podsuwa nam obraz aktorów i modeli z okładek magazynów i reklam bielizny. Później włącza się cyniczna strona naszych umysłów, która "rozszyfrowuje" sekret ich wspaniałej muskulatury, podsuwając "odpowiednie" wyjaśnienia: drakońskie diety, wyczerpujące głodówki, mordercze treningi... W rezultacie dochodzisz do wniosku, że prędzej zdobędziesz Mount Everest w kąpielówkach niż dorobisz się płaskiego brzucha.

Ale jako redaktor naczelny amerykańskiego wydania Men's Health zapewniam, że możesz stać się właścicielem wymarzonej tarki. Na wzór maklerów giełdowych przeanalizowałem dostępne informacje na temat żywienia, wybierając spośród nich tylko te najwartościowsze, najszybciej przynoszące największy zysk. Wysłuchałem tysiące facetów, którzy podzielili się z MH swoimi historiami o tym, jak zrzucali wagę. Poza tym wiem, co robić, by nie mieć problemów z niepotrzebnym balastem. Sam kiedyś byłem grubasem.

REKLAMA

Jako dzieciak robiłem wszystkie błędy, jakie tylko można sobie wyobrazić. Wolałem opychać się w fast foodach niż jeść porządne posiłki w domu. Grałem w gry wideo zamiast biegać z kumplami po boisku. Dzięki temu w wieku 14 lat ważyłem aż 96 kg przy wzroście 178 cm.

Ale miałem szczęście. Po szkole średniej zaciągnąłem się do rezerwy Marynarki Wojennej, gdzie wpojono mi konieczność dbania o kondycję fizyczną. Po skończeniu szkolenia trafiłem do redakcji MH i dowiedziałem się, jak ważne jest zdrowe odżywianie się i jak niebezpieczne jest bycie grubym. Jeśli masz za dużo ciała wokół pasa, oznacza to, że Twoje organy wewnętrzne, łącznie z sercem, są obrośnięte tłuszczem. Przypomina to sytuację, w której wynajmujesz mieszkanie podpalaczowi - nigdy nie wiesz, kiedy lokal pójdzie z dymem.

Jeśli chcesz zmienić swoje ciało, tak by poprawić swój stan zdrowia i wygląd, kondycję fizyczną i psychiczną oraz formę seksualną, Dieta Abs (skrót ten oznacza "abdominal body system" - grupa mięśni brzucha), szczególnie w połączeniu z Treningiem Abs, gwarantuje Ci jedno: zmienisz siebie, osiągając każdy z tych celów. Ona nie tylko poprawi jakość Twojego życia. Ona je ocali.

Kliknij tutaj, by poznać 6 prostych zasad Diety Abs

MH

REKLAMA