Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.8

Problemy z erekcją - jak ich uniknąć?

Od okresu dojrzewania robimy niemal wszystko, by penis zużył się jak najszybciej. Jeśli więc już dziś nie zadbasz o jego dożywotnią pełną sprawność, może przedwcześnie odmówić współpracy i to w najmniej oczekiwanym momencie. Oto 7 porad, jak uniknąć zaburzeń erekcji.

Nie będę się chwalił, ale wystarczy pstryknąć i cała machineria zaczyna pracować na pełnych obrotach... (Slavoljub Pantelic 2009/shutterstock.com)
Chłopcy lubią swoje zabawki, a gdy dorastają, przenoszą miłość na narzędzia. Lubią mieć je pod ręką, zawsze sprawne i naoliwione, żeby nie zawiodły, gdy będą potrzebne. Nawet wiertarki, używane raz na ruski rok, zazwyczaj trzymamy w specjalnych pudełkach w pełnej gotowości bojowej.

Dlatego znając to przywiązanie mężczyzn do narzędzi, trudno zrozumieć, co sprawia, że tak mało dbamy o narzędzie, które przydać nam się może praktycznie codziennie. Dlaczego starannie czyścimy każde wiertło, zanim odłożymy je na swoje miejsce, a tak niewiele uwagi zwracamy na nasz najbardziej osobisty, 6-lub więcej calowy świderek?

Od okresu dojrzewania robimy niemal wszystko, żeby zużył się jak najszybciej. Narażamy go na szkodliwy wpływ czynników wewnętrznych i zewnętrznych. Od upychania w za ciasnych dżinsach, przez nadmiar alkoholu i fajek, aż po 48-godzinne maratony seksualne z dziewczyną, o której wiemy jedynie tyle, że na śniadanie lubi lampkę wina.

Wszystko to sprawia, że świder traci moc i tępi się coraz bardziej, a przecież - kiedy przychodzi co do czego - musi być twardy jak skała. Jeśli o niego nie zadbasz teraz, pewnego dnia Twoja kobieta zrobi to, co robi każdy rozsądny człowiek, gdy zawodzą metody amatorskie - wezwie fachowca. Oto 7 porad, jak odpowiednio zadbać o najcenniejszy sprzęt w sypialnianym warsztacie.

1. Unikaj zmiękczaczy

Uczeni z University of Kentucky zbadali poziom zadowolenia z życia seksualnego grupy mężczyzn. Badani mieli określić na skali od 1 do 10, na ile ich życie seksualne jest satysfakcjonujące. Okazało się, że palacze przeciętnie zaznaczali numer 5, podczas gdy niepalący - dziewiątkę. Jedną z przyczyn, co oczywiste, jest to, że palenie może powodować impotencję. Niektóre badania wskazują też, że palenie tytoniu może mieć niekorzystny wpływ na rozmiar erekcji.

1 2 3
STRONA 1 z 3

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Od okresu dojrzewania robimy niemal wszystko, by penis zużył się jak najszybciej. Jeśli już dziś nie zadbasz o jego dożywotnią sprawność, może przedwcześnie odmówić współpracy i to w kluczowym momencie. Oto 7 porad, jak uniknąć zaburzeń erekcji.http://www.menshealth.pl/zdrowie/Zawsze-w-...wosci-3523.html
    Mens Health, 2009-06-12 17:47:29
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij