Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Menshealth.PL

PODZIEL SIĘOCEŃ
3.1

Sposoby na energię na cały dzień

Oto patenty Jimmie Johnsona, wielokrotnego mistrza serii NASCAR, jak na pełnym gazie przebrnąć przez każdy, nawet najdłuższy dzień. 

MH 2016-08-02
Adrenalina fot. shutterstock.com

1. Dobrze zatankuj

Niezależnie, czy idziesz do biura czy szykujesz się do wyścigu – dobre paliwo to podstawa. Dlatego na śniadanie zaserwuj sobie dwa jajka, szklankę świeżo wyciskanego soku oraz kromkę albo dwie pełnoziarnistego chleba z masłem orzechowym. Taki zestaw będzie równomiernie uwalniał energię, dzięki czemu na dłużej pozostaniesz syty. Nie zapomnij o dobrym nawodnieniu! Butelka wody to podstawa. W dni pełne obowiązków możesz sięgnąć po izotonik.

2. Doładuj baterię

Ostre zakręty? Nie mam z nimi żadnego problemu. Zdecydowanie gorzej radzę sobie, gdy nie ma zbyt wiele światła: gdy na dworze szybko robi się ciemno albo spędzam dużo czasu w źle oświetlonych pomieszczeniach. Jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest krótka sesja treningowa w środku dnia. Nie możesz sobie na to pozwolić? Trenuj przed przyjściem do pracy albo w przerwie obiadowej zrób krótkie rozciąganie. Szybko zobaczysz różnicę. 

 

STRONA 1 z 2

Komentarze

avatar
 
 
  • avatar
    zgłoś
    Oto patenty Jimmie Johnsona, wielokrotnego mistrza serii NASCAR, jak na pełnym gazie przebrnąć przez każdy, nawet najdłuższy dzień.<br /><br /><a href="/zdrowie/Sposoby-na-energie-na-caly-dzien,8253,1"></a>
    ~Mens Health, 2016-08-03 12:28:00
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij