Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.9

Speedy Gonzalez, czyli przedwczesny wytrysk

Przedwczesny wytrysk niekoniecznie musi oznaczać przedwczesny koniec Twojego życia seksualnego. Oto historia faceta, który ze sprintera przeistoczył się w długodystansowca oraz sprawdzone patenty, dzięki którym nauczył się, jak zwolnić tempo.

fot. Rodale Images
Jakoś nie mogę oprzeć się wrażeniu, że oto kolejne przysłowie oddaje sens mojego życia: "Szcześliwi czasu nie liczą". Refleksja ta przyszła w momencie, kiedy moja osobista narzeczona trzasnęła drzwiami,wychodząc zniesmaczona moim kolejnym "popisem" w łóżku. Okazało się, że moje 10 sekund nijak się ma do praw rządzących kobiecymi potrzebami. Ujmując rzecz z brutalną szczerością - kiedy ja kończyłem, ona zazwyczaj wspominała jeszcze zakupy.

"Mam już dosyć pocieszania Cię za każdym razem, że wszystko jest OK, i żebyś się nie przejmował. Nie jest OK i powinieneś się w końcu tym przejąć, bo to Twój problem, a nie mój" - zdążyła powiedzieć, zanim wyszła, trzaskając ze złością drzwiami sypialni. Na drugi dzień poinformowała mnie, że jedzie na szkolenie do Gdańska. Zasugerowała, że jeśli nic z tym nie zrobię, to nie mam co liczyć na dalszy rozwój znajomości. Miałem dwa tygodnie.

Sprinter z urodzenia

Przedwczesny wytrysk ukształtowal mój charakter. A w każdym razie był jednym z najważniejszych czynników. On przyprawiał mnie o stany przedzawałowe przed spotkaniami z dziewczynami. Zmuszał mnie też do błyskawicznego wprowadzania pewnych retuszy w opowieściach, jakie snuliśmy z kolegami o naszych kolejnych wyczynach i możliwościach. To przez niego nie odważyłem się podejść do najpiękniejszej laski na roku, bo bałem się, że moja tajemnica przestanie być moja i stanie się własnością niejakiego Poliszynela.

Jakoś sobie radziłem, nieustannie zachowując czujność i nadrabiając miną. Niestety, pewnego dnia moja szkolna miłość oznajmiła, że właśnie zaczęła zażywać tabletki antykoncepcyjne. Do tej pory moja ulubiona seria kondomów (grube jak rękawice do zmywania naczyń) stanowiła pierwszą linię obrony przed wyjawieniem światu mojego problemu. Seks w takiej gumce nie był szczytem przyjemności, ale ratował mnie przed ostateczną klęską i uszczypliwymi uwagami partnerki. I oto nagle musiałem się zmierzyć z seksem bez pośredników.

Kiedy po raz pierwszy nie założyłem na siebie mojego lateksowego przyjaciela, bogactwo nowych wrażeń po prostu mnie oszołomiło: śliskie ciepełko, wilgoć w jej środku...To było cudowne uczucie, dlatego desperacko pragnąłem, żeby to trwało jak najdłużej. Niestety, okazało się, że praktycznie nie mam na siebie wpływu. Pierwsze pchnięcie, jestem w środku... i już. Koniec mojego udziału w miłosnej ekstazie.

Chciałem być dorosłym, perfekcyjnym kochankiem, o którym kobiety szepczą sobie za plecami swoich mężów. Ale z wynikiem godnym mistrza świata na setkę, czyli w okolicach 10 sekund, nie miałem co liczyć na poklask. Byłem jak mały chłopiec, któremu wyproszone u rodziców upragnione lody po jednym liźnięciu wypadły z ręki wprost do kałuży. Zacząłem się uważać za chorego, dotkniętego "Achillesowym penisem".

Czułem się osamotniony w swoim cierpieniu. Dlaczego wszyscy sobie radzą, a ja muszę się borykać z takim problemem? Najbardziej doskwierało mi właśnie to: że nie mogłem znaleźć nikogo, ale to naprawdę nikogo, komu mógłbym się poskarżyć. Wydawało mi się, że każdy, komu przyznałbym się do swojej słabości, wybuchnąłby zarozumiałym śmiechem. Dzisiaj wiem, że to nie był tylko mój problem - prawda, panowie?

1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Nie kupujcie tabletek - bo to ściema. Zapraszam tutaj - poczytaj. prawdziwysamiec.blogspot.com
  ~Tabletki, 2017-07-05 23:32:55
 • avatar
  zgłoś
  Hej Panowie, Mam pytanie dotyczące przedwczesnego wytrysku. Czy któryś z Was miał z tym problem i czy udało mu się ten problem pokonać? Obecnie niestety finiszuję arcy szybko.. :( i to już od dłuższego czasu.. kompletnie nie wiem jak sobie z tym poradzić. Zastanawiam się czy zmiana diety i stosowanie środków naturalnych może przynieść efekty, czy też niestety bedę zmuszony udać się do lekarza specjalisty.. ;( moja dziewczyna niestety patrzy już na mnie jak na zwykłego kretyna bo jak seks moze trwać 4 minuty.. W akcie desperacji chciałem też zamówić zwykłe tabletki na wstrzymanie tak szybkiej erekcji, chodzi mi o te online oczywiscie bez recepty bo wolałbym uniknąć lekarza. Czy te środki które możemy nabyć przez internet naprawdę działają czy to ściema i gra niewarta świeczki? znalazłem coś takiego http://kamagra-sklep.com/28-sextreme-power-xl-160mg.htmlsą dość drogie i nie wiem czy to ma w ogóle sens. Czy takie tabletki działają jednorazowo czy to moze być forma kuracji? Może ktoś się wypowie? M am 43 lata, jestem zdrowy, uprawiam sport, nie mam problemów psychicznych. Będe wdzięczny za wypowiedzi. Pozdrawiam... ;(od razu chcę zaznaczyć, że jestem wieloletnim palaczem!
  MarekWawa, 2016-01-19 10:47:15
 • avatar
  zgłoś
  Hej Panowie, Mam pytanie dotyczące przedwczesnego wytrysku. Czy któryś z Was miał z tym problem i czy udało mu się ten problem pokonać? Obecnie niestety finiszuję arcy szybko.. :( i to już od dłuższego czasu.. kompletnie nie wiem jak sobie z tym poradzić. Zastanawiam się czy zmiana diety i stosowanie środków naturalnych może przynieść efekty, czy też niestety bedę zmuszony udać się do lekarza specjalisty.. ;( moja dziewczyna niestety patrzy już na mnie jak na zwykłego kretyna bo jak seks moze trwać 4 minuty.. W akcie desperacji chciałem też zamówić zwykłe tabletki na wstrzymanie tak szybkiej erekcji, chodzi mi o te online oczywiscie bez recepty bo wolałbym uniknąć lekarza. Czy te środki które możemy nabyć przez internet naprawdę działają czy to ściema i gra niewarta świeczki? znalazłem coś takiego http://kamagra-sklep.com/28-sextreme-power-xl-160mg.htmlsą dość drogie i nie wiem czy to ma w ogóle sens. Czy takie tabletki działają jednorazowo czy to moze być forma kuracji? Może ktoś się wypowie? M am 43 lata, jestem zdrowy, uprawiam sport, nie mam problemów psychicznych. Będe wdzięczny za wypowiedzi. Pozdrawiam... ;(
  MarekWawa, 2016-01-19 10:41:26
 • avatar
  zgłoś
  Ja znalazłem super poradnik dzięki któremu uporałem się z przedwczesnym wytryskiem :) Teraz zamiast jednej minuty wytrzymuje koło 20-30 :) Tutaj poradnik: https://opoznijwytrysk.wordpress.com/
  Piter1231, 2015-11-06 22:36:56
 • avatar
  zgłoś
  Chłopaki nie trujcie się żadnymi tabletkami ani maściami. Dwa tygodnie temu znalazłem bardzo dobry sposób i mój problem zniknal :) Podziele sie nim z wami bo wiem jaki to jest bol. Tutaj macie poradnik: https://opoznijwytrysk.wordpress.com/
  Pawelel123, 2015-11-04 12:06:18
 • avatar
  zgłoś
  Bo nie znasz dnia ani godziny....
  Joe Black, 2012-01-05 12:42:03
 • avatar
  zgłoś
  Masakra...chciałem spróbować kiedyś ale boję się właśnie takich dziwnych jazd...mojej znajomej na sylwku kolega odchodził na rękach- miała zawał i atak padaczki-a wydawało się , że zdrów jak ryba- okazało się, że jaką wadę serca ma...
  Brylant, 2012-01-04 20:45:42
 • avatar
  zgłoś
  Ciśnienie tak mu skoczyło,że zrobił się cały czerwony i nie mógł złapać powietrza.Jego dziewczyna mówiła,że wyglądał jak karpik po wyjęciu z wody.Musiała wezwać karetkę.Podali mu jakieś leki i zabrali na obserwację.Po dwóch dniach wyszedł ze szpitala.
  Joe Black, 2012-01-04 20:19:06
 • avatar
  zgłoś
  a co się stało??jakieś szczegóły ?
  Brylant, 2012-01-04 20:16:03
 • avatar
  zgłoś
  A co do viagry,to mój kolega kiedyś zażył jedną przed stosunkiem i mało nie umarł.Miał wtedy 28lat i intensywnie trenował do MP w boksie. Chciał po prostu spróbować jak to jest.Po tej nauczce chyba nie będzie już eksperymentować.
  Joe Black, 2012-01-04 20:00:22
 • avatar
  zgłoś
  to fakt
  Brylant, 2012-01-04 19:01:12
 • avatar
  zgłoś
  Tylko,że ta viagra nie opóźni wytrysku tylko przedłuży erekcję
  Joe Black, 2012-01-04 18:31:10
 • avatar
  zgłoś
  taki kopnięty kwadrat
  Brylant, 2012-01-04 17:58:03
 • avatar
  zgłoś
  romb to jakby kwadrat postawiony na wierzchołku, co nie?
  sven, 2012-01-04 17:45:44
 • avatar
  zgłoś
  one są chyba w kształcie rombu wierze, że są oryginalne- nie dają mi powodów do wątpliwości
  Brylant, 2012-01-04 17:38:31
 • avatar
  zgłoś
  taaa ja już raz widziałem, jak laska na bazarze sprzedawała 'viagre' - recznie szlifowała tabletki z okragłych w kwadratowe:P
  sven, 2012-01-04 17:14:36
 • avatar
  zgłoś
  Kupiłem w aptece na bliskim wschodzie a cena? nie do wiary jak tanio
  Brylant, 2012-01-04 16:55:14
 • avatar
  zgłoś
  30 sztuk Viagry? ile za to dałeś 4000zł?
  sven, 2012-01-04 16:42:48
 • avatar
  zgłoś
  jak by co to pamietaj- mam całe opakowanie-30szt! ps. nom prawdopodobnie to spamik
  Brylant, 2012-01-04 16:37:39
 • avatar
  zgłoś
  problemów nie mam zawodowa ciekawość się odezwała oraz moderatorska czy to by nie jest spamik
  sven, 2012-01-04 16:29:08
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij