Men's Health poleca:

Płodność: zwiększ szansę na zostanie ojcem

Poleć ten artykuł:

Podobno prawdziwy mężczyzna musi w życiu zbudować dom, zasadzić drzewo i spłodzić syna. Niestety dom bez dziecięcego śmiechu i drzewo, na którym nie można zawiesić huśtawki dla pierworodnego to już nie to samo. Sprawdź, jak uniknąć tego przykrego losu i zadbaj o swój materiał genetyczny.

W zeszłym roku urodziło się w Polsce ponad 100 tysięcy mniej dzieci niż 20-30 lat temu, gdy Ty przychodziłeś na świat. Z punktu widzenia Twojej emerytury (wiemy, jeszcze o niej nie myślisz) to wiadomość tragiczna, bo oznacza, że gdy Ty będziesz już miał ochotę odpocząć, liczba ludzi, którzy się na Twoją emeryturę złożą, będzie o 20% mniejsza niż chętnych do brania.

Rozwiązanie? Prędzej czy później zmajstruj sobie potomka, który będzie płacił składki. To podwójne zabezpieczenie, bo nawet jeśli system ZUS się zawali, będziesz miał na kogo liczyć. Oprócz aspektu ekonomicznego jest jeszcze kilka innych zalet posiadania dziecka. Będziesz sprawniejszy – dziecko zmusi Cię do większej aktywności.

Będziesz mądrzejszy – poczynając od przedszkola, powtórzysz sobie cały materiał szkolny aż do matury. Będziesz pewniejszy siebie – dziecko patrzy na ojca z takim zaufaniem, że to się udziela nawet jemu. I w końcu spełnisz swoją ewolucyjną misję – podtrzymasz gatunek.

Amunicja

Jednak żeby móc w ogóle myśleć o potomstwie, musisz mieć odpowiednie materiały. Mówi się, że prawdziwy facet musi w życiu wybudować dom, posadzić drzewo i mieć syna. Do budowy domu potrzebujesz cegieł, drzewo wyrośnie z sadzonki, a dziecko... – ano właśnie. Dziecko może powstać tylko z Twojego plemnika, który zapłodni komórkę jajową Twojej wybranki. 

 

Tagi: płodność |bezpłodność |sperma

Oceń artykuł:

3,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

Men's Health poleca

Atlas ćwiczeń MH MH poleca: Trening 300 Spartan? MH poleca: Dotykometr - pieszczoty, które ona uwielbia MH poleca: Suplementy od A do Z
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij