Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.2

O jeden ząbek za daleko...

...czyli 8 najgorszych rzeczy, które facet może zrobić swojemu penisowi. Jeśli nie chcesz, aby Twojemu najlepszemu kumplowi kiedykolwiek stała się krzywda, poznaj kilka rad, jak obchodzić się z nim z należytą troską i uniknąć bolesnych kłopotów.
Twój najlepszy przyjaciel często zgrywa twardziela, ale w głębi duszy to naprawdę wrażliwy gość... (fot. Lego)
Mogłoby się zdawać, że mężczyźni będą opiekować się swoimi klejnotami z delikatnością amsterdamskich jubilerów. Nic bardziej mylnego! Izby przyjęć ostrych dyżurów pełne są gości, którzy zabrali się do roboty z wrażliwością syberyjskich drwali i mało co nie zrobili kaleki ze swego najlepszego kumpla.

Jest też całkiem pokaźna grupa facetów, którzy za żadne skarby nie zdejmą gatek przed pielęgniarką i leczą swoje czasem całkiem poważne kontuzje domowymi sposobami. Stosują okłady, noszą luźne bokserki i przeklinają los, który skazał ich na tygodnie przymusowej abstynencji. Nie wiadomo nawet, co gorsze - ból, czy konieczność wyjaśnienia personelowi medycznemu, co właściwie zaszło.

Możesz jednak z łatwością uniknąć podobnych problemów, wyciągając wnioski z ośmiu podstawowych błędów, które zdarzają się nie tylko pechowcom.

Błąd nr 1, czyli nic na siłę

Budzisz się rano z erekcją jak wieża i chce ci się sikać. Stajesz więc nad muszlą i zaczynacie się mocować - Ty ciągniesz go w dół, on stawia opór, prężąc się w górę.

"To nie jest najlepszy sposób - ostrzega dr Robert Starzec, ordynator oddziału chirurgii. - Przyginanie sztywnego penisa w dół powoduje naciągnięcie więzadeł wieszadłowych, odpowiedzialnych za podnoszenie członka podczas erekcji. Są to dwa długie ścięgna łączące penis z kością łonową - jeżeli zaczną przypominać stare szelki, stracą zdolność podtrzymywania twego sprzętu na imponującej wysokości".

A z członkiem w poziomie, z tendencją do kiwania się w prawo i w lewo, będziesz wyglądał na wiecznie niezdecydowanego. Najlepszym sposobem na niechcianą erekcję jest cierpliwość - trzeba poczekać, aż sama ustąpi.

Błąd nr 2, czyli daj mu chwilę!

"Wbrew Twojemu mniemaniu o wiecznej gotowości do podejmowania seksualnych wyzwań zawsze i wszędzie, Twój członek może być innego zdania - dla niego pewne sprawy toczą się zbyt szybko. Za każdym razem, kiedy próbujesz dokonać penetracji zanim twój penis osiągnie pełny wzwód, narażasz się na bolesne urazy" - mówi dr Piotr Chłosta z Centrum Onkologii w Kielcach.

1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  A tutaj dzieli sie wrazeniami facet, ktory zlamanie penisa przezyl:http://www.ibrokemypenis.com/Przyjemnej lektury
  Czytacz, 2009-12-03 00:31:51
 • avatar
  zgłoś
  Brawo, w ostateczności mógł je sobie odciąć, wtedy jego panna na pewno uwierzyłaby w jego wierność do niej,żal.
  ~SoltyS, 2009-12-01 12:43:23
 • avatar
  zgłoś
  Hehe, kolejny kandydat do wspomnianych rekordow Darwina:Do świnoujskiego szpitala zgłosił się mężczyzna z... nietypowym problemem - napisał na Alert24 Marcus. Do zdarzenia doszło w sobotę. Na izbę przyjęć przyjechał 25-letni mężczyzna z kłódką zatrzaśniętą na jądrach.Po bezskutecznych próbach zdjęcia kłódki, lekarze wezwali na pomoc strażaków. Pacjenta poddano narkozie, następnie przy pomocy specjalnych metrowych nożyc do rozcinania kłódek udało uwolnić się pacjenta.(...)Niewyjaśniona zagadkaNiemal pod każdym świnoujskim numerem, na jaki dzwoniliśmy, nasi rozmówcy wiedzieli już o całej sprawie. - Proszę pana, przecież ja doskonale wiem, z czym pan dzwoni - tak od razu zaczął rozmowę rzecznik świnoujskiej straży pożarnej. - O! Państwo na pewno dzwonią w sprawie tej nieszczęsnej kłódki - wtórowali lekarze z miejskiego szpitala.Niestety do tej pory nie znany jest powód, dla którego mężczyzna założył kłódkę. Strażacy odmówili w sprawie komentarza. - Nie chcemy siać szerzących się po mieście plotek. Ważne, że kłódka została zdjęta - powiedział rzecznik.Nietypowe love storyWedług najpopularniejszej wersji, mężczyzna założył na swoje jądra kłódkę, ponieważ chciał udowodnić swojej ukochanej wierność.Niestety w przypływie emocji wyrzucił klucz do kłódki. Zdezorientowany i zawstydzony chłopak ponad dobę chodził z nią na siniejących jądrach. Dopiero, kiedy zrozumiał, że bez interwencji lekarzy, może stracić narząd zgłosił się do szpitala.calosc: http://www.alert24.pl/alert24/1,84880,7313...ozwiazana_.html
  Czytacz, 2009-12-01 12:34:45
 • avatar
  zgłoś
  Wszystko fajnie, ciekawy artykuł.Tylko prośba do redakcji - o ile wszystkie rozmowy prowadzone byly z doktorami (np. nauk medycznych) to ok - ale jesli z lekarzami, to prosze o ścisłe przestrzeganie terminologii zawodowej i naukowej...Bo lekarz medycyny to taki jakby magister... Byle kto w zasadzie... Zrobi doktorat - dopiero staje sie doktorem.A ze zwykłego lekarza doktor jak z koziej d*** trąba (albo jak ze mnie mgr farmacji).Nawiązując i uświadamiając od razu: (ale abstra[beeep]ąc od tematu - ot taka część edukacyjna od Svena)PIELĘGNIARKA TO NIE SIOSTRA...Zdarzyło mi się kilka razy powiedzieć 'Siostro' do pani magister pielęgniarstwa, za co zebrały mi się bury jak cholera...
  sven, 2009-12-01 01:05:06
 • avatar
  zgłoś
  ...czyli 8 najgorszych rzeczy, które facet może zrobić swojemu penisowi. Jeśli nie chcesz, aby Twojemu najlepszemu kumplowi kiedykolwiek stała się krzywda, poznaj kilka rad, jak obchodzić się z nim z należytą troską i uniknąć bolesnych kłopotów.http://www.menshealth.pl/zdrowie/O-jeden-z...aleko-3735.html
  Mens Health, 2009-11-30 19:40:55
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij