Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.3

Moc imbiru i probiotyków - chudnij na zdrowie

Ścieraj go do potraw i pij pochodzącą z niego herbatę, a ujrzysz mięśnie brzucha wyłaniające się spod okrywającej je warstwy tłuszczu. A co do probiotyków - nie wszystkie bakterie mają potwierdzone działanie probiotyczne, więc wybieraj te wypisane w artykule. 

imbir fot. Shutterstock
W menu przed treningiem przeważnie pojawiają się białko i węglowodany, często w towarzystwie kawy. Rzadko jednak znajduje się w nim imbir. A szkoda. Badania naukowców z Konkuk University w Południowej Korei wskazują, że zamiast małej czarnej, a właściwie obok niej, możesz wypić herbatę imbirową.

Zawarte w niej składniki sprawiają, że w ciągu pierwszych 20 minut treningu mocniej korzystasz z zapasów tłuszczu, a mniej ze zgromadzonych węglowodanów. Dzięki temu nie tylko spalasz więcej balastu, ale na dodatek zostaje Ci więcej glikogenu na dalszą część treningu. 

Łyżeczka imbiru w połączeniu z treningiem siłowym pomaga spalić nawet 4 kg tłuszczu w ciągu 10 tygodni.

 

STRONA 1 z 2

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Imbir uwielbiam i dodaje go do wielu potraw. Zastanawiałem się czy w wysokiej temperaturze nie traci swoich właściwości? Jeżeli chodzi o probiotyki to staram się co jakiś czas kupić opakowanie szczególnie gdy mam problemy trawienne. Ktoś mi polecił https://www.aptekaolmed.pl/product-pol-17603-DICOFLOR-60-20-kapsulek-12646-.html i u mnie wszystko reguluje a teraz wiem że nawet pomaga schudnąć.
  tommm, 2016-12-17 16:44:53
 • avatar
  zgłoś
  Ścieraj go do potraw i pij pochodzącą z niego herbatę, a ujrzysz mięśnie brzucha wyłaniające się spod okrywającej je warstwy tłuszczu. A co do probiotyków - nie wszystkie bakterie mają potwierdzone działanie probiotyczne, więc wybieraj te wypisane w artykule.<br /><br /><a href="/zdrowie/Moc-imbiru-i-probiotykow-chudnij-na-zdrowie,8193,1"></a>
  Mens Health, 2016-07-22 15:16:12
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij