Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Jazda na nartach w krzywym zwierciadle

Biały szał w zimie ogarnia spory procent obywateli. Dużych, małych, mądrych, głupich, kobiet, mężczyzn - wszyscy podejmują narciarskie wyzwanie. Zobacz, co należy zrobić, żebyś ten sezon zapamiętał na bardzo długo. I Twój lekarz także.

facet na snowboardzie "Zamiast normalnie śmigać na desce, to wloką się na tej swojej boazerii, zajeżdżają drogę i człowiek nie może się rozwinąć. Niedzielni narciarze, psiakrew! Pojęcia nie mają, ile z takiej deski można wyciągnąć, jak się dobrze dociśnie. To jest dopiero zabawa, a nie takie ślimaczenie się". (fot. Shutterstock)

1. Zamierzam korzystać na maksa

"Nie po to wywaliłem tyle kasy na pobyt i skipassy, żeby teraz odpuszczać sobie. Plan jest taki: od pierwszego dnia jeżdżę przynajmniej po dziesięć godzin, od rana do wieczora, z jakąś przerwą na lunch. Cały rok siedzi człowiek w biurze i gapi się w kompa, więc mu się chyba należy jakiś aktywny wypoczynek i kontakt z naturą. To nawet dla zdrowia jest dobre – tak czytałem. Ja to zresztą lubię tak sobie dać w kość od czasu do czasu".

2. Przyjechałem jeździć, nie biegać

"No, pewnie że zacznę powoli, a dopiero później się rozkręcę, ale żadnej rozgrzewki nie potrzebuję i nie będę robił. Może jeszcze pajacyki mi każecie robić na śniegu, co? Myślicie, że Wołodyjowski też się rozgrzewał przed bitwą? Dajcie spokój...". 

3. Cholera jasna z tą boazerią

"Zamiast normalnie śmigać na desce, to wloką się na tej swojej boazerii, zajeżdżają drogę i człowiek nie może się rozwinąć. Niedzielni narciarze, psiakrew! Pojęcia nie mają, ile z takiej deski można wyciągnąć, jak się dobrze dociśnie. To jest dopiero zabawa, a nie takie ślimaczenie się".

 

STRONA 1 z 2

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij